Polonya’da Türkiye Rüzgarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Polonya’da Türkiye Rüzgarı

Fastener Poland’ın 3.cüsü, 8 – 9 Ekim 2029 tarihinde Polonya’nın Krakow kentinde başarıyla tamamlandı.  Fuar Orta ve Doğu Avrupa’nın tek bağlantı elemanları fuarı olup birçok ülkeden katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Fuarın ilk akşamında ÇIB Türk katılımcılar için bir akşam yemeği daveti düzenlendi. Davette Bağlantı Elemanları Derneği Başkanı Sayın Mustafa Tecdelioğlu ve Polonya’nın Türkiye Ticaret Baş Müşaviri Sayın Atilla Gökhan Kızılarslan, Polonya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesi yönünde konuşmalar yaptı.

Fastener Poland’ın resmi Türkiye temsilcisi Fastener Eurasia Dergisi ile beraber Türkiye’den toplam 16 katılımcı yer aldı. 
Türk üreticilerin Orta Avrupa bağlantı elemanı pazarına ilgileri giderek artmaktadır ve bu bölgeye ihracat hedefleri büyümektedir. Firmalar fuarın sonucunda oldukça memnun edici iş bağlantıları kurulduğunu ve olumlu geri bildirimler alındığını bildirdiler.

Türkiye’den katılımcı firmalar; Çetin Cıvata,  Birlik Bağlantı, Öz Cıvata, UGC Cıvata, UTK Bağlantı, Yağmur Vida, Osaka Tel, Uğur Vida, Asil Cıvata, Spirmak Yay, Serin Cıvata, Sami Kıraç Cıvata, Mitaş Cıvata, CNK Elektronik-Dolfin, ÇIB (Çelik İhracatçılar Birliği) ve Fastener Eurasia Magazine olarak sıralanabilir.