4. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2020 Yılı Sponsorluk... | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

4. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2020 Yılı Sponsorluk...

4. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2020 Yılı Sponsorluk Anlaşmalarını Tamamladı…

12-15 Mart 2020 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 4. kez düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı sponsorluk çalışmaları tamamlandı.

Sektörün öncü kuruluşu KARBOSAN’ın platinium sponsor, Eltos El Aletleri ve Uğur Hırdavat’ın Gold sponsor olduğu İstanbul Hırdavat Fuarı 2020 yılı sponsorluk çalışmalarını tamamladı.

4. yılında uluslararası fuar statüsü kazanan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı özellikle Ortadoğu ve kuzey Afrika coğrafyası olan MENA bölgesinde hırdavat ve nalburiye sektörünün en büyük spesifik fuarı ve güçlü bir ticari arenası olmaya devam ediyor.

Katılımcılarımızın ve sektörümüzün de güçlü desteğiyle dünya çapında bir organizasyon olma yolunda ilerleyeyen ve dördüncüsü gerçekleşen fuarımız onlarca yıldır düzenlenen bir etkinlik kadar katkı sunuyor.

Gerek endüstri gerek sanayii, tüm iş kollarının ortak paydaşı olan deyim yerindeyse çarkın dönmesini sağlayan Hırdavat ve Nalburiye  sektörününün Türkiye’deki tek fuarı olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı,  ülkede ve sektörde yaşanan sıkıntılara rağmen istikrarlı büyümesine devam ettiğini görüyor ve bu sorumlulukla fuarımızın tanıtım ve duyurularını yoğun olarak sürdürüyoruz.

Sahip olduğumuz uluslararası sektörel yayın grubumuz sayesinde yürüttüğümüz etkin basın ilişkileri, reklam ve pazarlama faaliyetlerimiz ile katılımcılara ve ziyaretçilere yeni gelişen teknolojileri ve bilgileri paylaşabilecekleri etkin bir iş platformu sunuyoruz.

Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimizin verimli sonuçlar alabilmesi için; ziyaretçi çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ekibimizle hedef ülke& hedef sektör eşleştirmeleri yaparak doğru ve sağlıklı bir iletişim yapısını oluşturuyoruz.

Ziyaretçi grubunun sektörel son kullanıcılar ile birlikte üretici, toptancı, perakendeci, bayi ve yapı market  satınalma profesyonellerinden oluştuğu, katılımcı ve ziyaretçileri profilinin tamamen örtüştüğü etkin bir fuar olmasını sağlıyor.

Genel anlamda inşaat ve yapı sektörünün alt grubu olmaktan çıkıp sadece hırdavat ve nalbur sektörünün varlığını ortaya koyduğu ve tam da bizim sektörümüz dedirtecek organizasyon olan 4.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’da yerinizi alarak sektörün ticari en büyük arenasını hep birlikte sahiplenerek güçlenmesi sağlayalım.