Sacma Group'un diş açma makineleri | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Ingramatic’ten Yeni Inovasyonlar

Sacma Group'un diş açma makinelerinin tasarımcısı ve üreticisi olan INGRAMATIC, en son “I-Thread” serisi ile birlikte pazara yenilikler sunmaya devam ediyor. 

INGRAMATIC yeni bir dünya prömiyerini başlatıyor: büyük ve ağır bağlantı elemanları üretimi için büyük profilli ovalamama ve diş açma makinesi modeli RP920 (W70/TR9). RP920, reaksiyon bloğunu ve patentli çift başlatma ünitesini entegre eden benzersiz bir iskelet tasarımına sahiptir. Makine, yeni bir kabin tasarımı ve makineyi dünyadaki en yenilikçi ve hassas büyük ovalama makinesi yapan tüm I-Thread özelliklerine sahip olup şunlardan oluşuyor: özel tasarım ve güçlendirilmiş iskelet, kendi kendine öğrenilebilir ve tamamen motorlu ayar, çift servo motorlarla çalıştırılan marş ünitesi, yeni SC-Matic panel, planet dişli kutusuna sahip tahrik ünitesi, motorlu kalıp uyum ayarı, hidrostatik kılavuz sistemli kayar gövde ve hızlı çap değiştirme sistemi. 

Dahası, INGRAMATIC şimdi “I-Thread” konseptinden ilham alan devrim niteliğindeki Micro-Threader'ı sunuyor: yüksek hızlı üretim ve çok hassas minyatür vidalar için yeni Model RP020, W00/W000 kalıp boyutları. Makine, yenilikçi takım tutucu, minyatür boşlukların kalıplara çok hassas bir şekilde yerleştirilmesi için bir tork motoru tarafından çalıştırılan bir giriş sistemi gibi piyasada bulunan en son teknolojilerle donatılmıştır. Bu ayrıcalıklı özelliklerle birlikte, makine, ovalama işlemi için yüksek oranda doğruluk sağlamak amacıyla doğrusal kılavuzlarda (bilye dolaşımlı patenlerle) çalışan bir kayar gövdeyle donatılmıştır. RP020'nin tahrik şanzımanı, Fırçasız ana motoru mutlak bir ana kodlayıcıya bağlayan çift sarmal bir tahrik kayışı ile yapılır. Çift sarmal kayışlı bu yeni tip tahrik daha yüksek tork ve hassasiyet sağlar. 

     Makine, başlatma ünitesinin kendi kendine öğrenme ayarları gibi I-Thread makinelerindeki aynı gelişmiş fonksiyonlarla karakterize edilmektedir. Başlatıcı darbe, operatör paneli veya elektronik el çarkı ile ayarlanabilir, böylece teknisyenlerin servis anahtarlarıyla herhangi bir manuel ayarlama yapmasına gerek kalmaz, ölçüm değişiminin hızı ve doğruluğu sağlanır. 

    Dayanıklılığı ve hassasiyeti garanti etmek için, iskelet küresel dökme demirden yapılmıştır ve SC-Matic arayüzü motorlu ayarların yönetimini sağlar. 
    Diş açma alanındaki dinamizm ve sürekli yeni teknolojileri uygulaması INGRAMATIC'i, M1'den M36'ya kadar parçaları işlemede geniş bir ürün yelpazesine sahip yüksek performanslı makinelerin lider üreticisi haline getirmektedir.  www.santech.com.tr