Carlo Salvi Kalitesi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bağlantı Elemanları Üretim Teknolojisinde Ayrıcalıklı İtalyan Kalite

Kuruluşundan bu yana, Carlo Salvi'nin misyonu, yüksek kalitede, uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu makinelerin imalatı olmuştur. "Basit ve karmaşık parçaların üretimi için kullanımı kolay, soğuk ve sıcak başlıkları sağlamak için çalışıyoruz. Şirket kurucusunun yüksek verimlilikli, güvenilir, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü ekipman sağlama geleneğini sürdürmeyi hedefliyoruz," diyor Marco Pizzi, CCO Carlo Salvi SpA 

Havacılık Endüstrisine Malzeme İşlem Makineleri Geliştirmek
Şirketin tarihinde iz bırakan çeşitli adımlar arasında, paslanmaz çelik ve titanyum gibi malzemelerin işlenmesi için makinelerin geliştirilmesi bir kilometre taşı olarak bulunuyor. Deforme olması için ön ısıtma sistemine ihtiyaç duyan özellikle havacılık sektörünün gerektirdiği titanyum ya da diğer alaşımlar gibi özel malzemelerin işlenmesini içerir. 

Carlo Salvi Makineleri Fark Yaratır
Carlo Salvi makineleri, teli ±5 hassasiyetle 1000°C'ye kadar ısıtabilen bir ısıtma sistemi ile donatılabilir, bunun, telin, ısıtıcının çalışma istikrarına dayanabildiği gerçek sıcaklığı olduğundan emin olur. Isıtma şunlardan oluşur: yüksek frekanslı sinyal üreteci, kesicinin hemen önüne yerleştirilmiş endüksiyon bobini, soğutma ünitesi, optik pirometre, temizleme için hava üfleme ünitesi, kalıp bloğunun ve bobini çevreleyen alanların soğutulması.

Günümüzde şirketin üretim programı şunları içermektedir:

1-kalıp 2-vuruş presi
Bu tip presler, altı çapa varan malzemeye olanak sağlar ve oldukça karmaşık şekillerde bileşenler üretme imkanı sunar. Başlıca özellikleri, dikkate değer bir takım ömrü ve kolay bakım sağlayan vidalar, yarı borulu perçinler ve hatta omuzlu sap ve borulu perçinler için yüksek hız ve hassasiyettir.

2-kalıp 4-vuruş presi
Bu başlıklar, çok istasyonlu makinelerde kolayca üretilemeyen karmaşık şekilli bileşenlerin elde edilmesini olanaklı kılar, buradaki parça birkaç kez transfer edilmek zorundadır, çünkü sap çok kısa veya kafa çok büyüktür. Elde edilebilecek bileşenler vidalar, şekilli yarı borulu perçinler ve geniş başlı borulu perçinlerdir.

Gelişkin presler 
Gelişkin presler, pazarın çeşitli alanlarında ve özellikle otomotiv ve havacılık endüstrilerinde kullanılan, çok karmaşık şekillere sahip yüksek hassasiyetli özel parçaların üretilmesine olanak sağlar.

Geliştirilmiş Hizmet ve Yeni Ürünler
Carlo Salvi, 2012'den beri, makineleri kendi kendine ve hatta müşterinin tesislerinde yeniden inşa etmek için çalışanlarına ve ekipmanlara yatırım yapıyor. Bu yeni hizmet büyük bir başarı ve ilgi görüyor ve aynı şekilde, Carlo Salvi şimdi üzerinde mekanik parçaların ve elektrikli, pnömatik ve hidrolik sistemlerin yerini alan tamamen yenilenmiş bir makine sunmaya hazır. Bu makineler gerçek normlara göre sertifikalandırılabilir ve 1 yıl garantilidir. 

www.carlosalvi.com