BÜLTE’den DIN404 delikli vida | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

BÜLTE’den DIN404 delikli vida

Bülte’nin vida ürün gamı yakın zamanda “DIN404 delikli vida” serisi ile genişletildi. Bu vida genişletilmiş bir silindirik kafadan, kafanın üstünde düz bir yarıktan ve kafanın her iki tarafında iki radyal delikten oluşuyor. 

    Bu yeni vida ürün gamı, piyasada genellikle bulunan DIN 404 metal vidanın aksine tamamen Naylondur. 

    Metal bağlantı elemanlarına kıyasla, Naylon tutturucular çeşitli avantajlar sunar; daha hafif, daha ucuz ve geri dönüşümü daha kolaydır. Elektrik iletmezler ve ayrıca korozyona maruz kalmazlar. 

    Yarıklı vida, şekil olarak silindirik başlığa benzeyen başlığının yanlarından birbirine 90 derecelik açılarla açılmış iki deliğe sahip olup çift hizmet veren benzersiz bir tasarıma sahiptir: 

• DIN 404 yarıklı vida, vidayı sıkmak için tornavida kullanmak mümkün olmadığında deliklere bir t çubuk sokularak sıkılabilir; 
• Vidayı sabitlemek için kilit teli çapraz deliklere tutturulabilir. 

    DIN 404 delikli vida kafadaki yan radyal deliklerden birine küçük bir çubuk sokularak, üstten değil yandan sıkılıp gevşetilecek şekilde tasarlanmıştır ki bu, vidanın üst kısmına sınırlı erişim olduğunda oldukça kullanışlıdır. DIN404 delikli vida, makine yapımı, enstrüman yapımının yanı sıra endüstriyel sektörlerde çeşitli malzemelerden yapı elemanlarının birleşimi için uygulanabilir. 

    Tasarım açısından standart “DIN404 delikli vida” doğal naylondur. Ancak Polyamide istenildiği gibi renklendirilebildiğinden, RAL çizelgesi doğrultusunda istek üzerine, Bülte’nin “DIN404 yarıklı vida” ürün gamı, hangi renkte olursa olsun her türlü endüstriyel uygulamaya uygun olacaktır.

    Bülte’nin hesap yöneticileri, ürün tasarımından tamamlanmasına kadar danışmanlık yapabilmektedirler. 
Fiyat ve ücretsiz numune istek üzerine sağlanır. 

Bülte Firması DIN EN ISO 9001:2015 sertifikalıdır.