Spirmak; Çeyrek Asırdır Tel ve Saca Şekil veriyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Spirmak; Çeyrek Asırdır Tel ve Saca Şekil veriyor

Bu yıl Kasım ayında 25. kuruluş yılını kutlayacak olan Spirmak, otomotiv ve beyaz eşya sektöründe üstlenmiş olduğu misyonu başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren Spirmak’ın ürün yelpazesi içinde telden üretilen yaylar ve sac malzemeden üretilen değişik formlarda klips, agraf gibi ürünler yer almaktadır. 

Spirmak müşteri tasarımlarının yanısıra, Co-Designer olarak da proje başından itibaren birlikte hareket ederek, müşterilerimizin değişen ve gelişen özel isteklerini azami seviyede gerçekleştirilmektedir.    Bünyesinde bulunan kalıphanemiz ile asgari maliyetlerle kalıp tasarım ve üretimi gerçekleştirilmekte olup, iç ve dış kaynaklı süreçleri kontrollü olarak üretilen ürünler değerli müşterilere sunulmaktadır.

    Alanında öncü olan ve ISO 9001:2015 / IATF 16949 kalite yönetim sistem belgeli (TUV-NORD) kuruluş,  dün olduğu gibi, bugün de ürün ve hizmet kalitesinden asla taviz vermemekte, müşteri memnuniyetini bir araç olarak değil, amaç olarak benimsemiştir.  

    Dün olduğu gibi, bugün de sektör standartlarını geniş bilgi birikimi belirleyen Spirmak, gelişim sürecini sürdürmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.