Gelişim ve teknolojik yenilik Rivit'te kilit bir rol oynamaktadır | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

RIVIT S.R.L. Bağlantı Elemanları ve El Aletleri

Rivit, bağlantı sistemleri ve sac metal işleme ve montajı için gereken aletlerde geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinin üretimi ve dağıtımında lider bir İtalyan şirketidir. 

    1973 yılında doğan firma, endüstri dünyası için bağlantı elemanlarında  geniş bir ürün yelpazesi (kör perçinler, perçin somunları, kendinden sıkmalı, kaynak saplamaları, kör cıvatalar, mandallar, kafes somunlar, kelepçeler, çelik vidalar, paslanmaz çelik vidalar ve plastik) ile bunların montajı için ilgili aletler (kör perçinler ve perçin somunları, presler, kaynak makineleri ve kör cıvatalar için aletler) geliştirdi.

    Gelişim ve teknolojik yenilik Rivit'te kilit bir rol oynamaktadır, ancak Müşteriler ile doğrudan ilişki olmazsa olmazıdır. Nitekim, Şirket misyonu, Müşteri’nin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasına odaklanır; bu da, Rivit'in büyümesini ve gerçek bir ortak olarak kendisini önermesini motive eder. 

    Hem iç hem de dış pazarlarda kök salmış olan Rivit, yurt dışında 60'ın üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Günümüzdeki girişimi, odaklanılması gereken yeni gerçeklik olan küresel pazara yöneliktir. Küresel oyuncu olmak için dünyanın en ilgi çekici ve dinamik pazarlarına lider aktörü olarak doğrudan girmek dışında daha iyi bir fikri var mı?

    2011 yılında kurulan Rivit India Fasteners Private Ltd, Rivit ürünlerinin Hindistan pazarı ve komşu ülkelere dağıtım şirketidir.
Son yıllarda yeni gelişme sınırının Afrika'ya dayandığını dikkate alarak, 2017'de Rivit, Fas'taki yeni Rivit şubesi olan RivitMaroc'u kurdu. 

Metal olan her yerde, Rivit var!

    Rivit tarafından sunulan kapsamlı bağlantı elemanları ürün gamı:
Kör perçinler, sadece tek taraftan çalışarak, kör tutturmanın gerçekleşmesine olanak sağlar. Standart veya yapısal tipte birkaç uzunluk ve çapta üretilirler; kubbeli, büyük, havşa başlı olarak mevcutturlar ve her türlü uygulama için alüminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakırdan yapılabilirler.

    Perçin somunları, arkadan erişilemeyen önceden delinmiş saclara diş açabilir. Kullanımları, yüzey işlemine tabi malzemeler üzerinde hasar veya deformasyona neden olmaz. 

    Paslanmaz çelik, çelik, alüminyum; kubbe, havşa başlı veya silindirik veya altıgen, açık veya kör şaftlı M3'-M16 arası olabilirler. Kendiliğinden tutturmalı, hızlı ve güvenli tespit sistemleri, laminatlardaki, kutu ve ince tabakalardaki montaj sorunlarını çözer. 

Her bir tutturucu serisi, perçin ve pres araçları gibi uygulamalar için uygun aletler içerir..