Ejot-Fey, 5. yıl | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Ejot-Fey. 5. yıl

Otomotiv ve inşaat sektörüne bağlantı elemanları sağlamak üzere kurulmuş ortak girişim

Metalúrgica Fey (Brezilya) ile Ejot (Almanya) arasında Ekim 2014'te yapılan bir anlaşma ile, Brezilya'nın Santa Catarina eyaletine bağlı Indaial kasabasını merkez alan  bir ortak girişim oluşturuldu. 

O zamandan bu yana, Ejot-Fey Bağlantı Sistemleri, Brezilya'daki otomotiv ve inşaat endüstrisinin en zorlu sektörlerine yenilikçi ürünler sunmak için çalışmaktadır. 
    Sayın Ricardo Fey'in yanında yer alan Yalçın Cihan, “Amaçlarımız cıvata teminiyle sınırlı olmayıp müşteriye 'sağlanan paketin' bir parçası olarak mühendislik önerileri sunmayı da içeriyor. Bu gibi durumlarda, Ejot-Fey'in faaliyetleri, projenin başlangıcındaki vidanın yerleştirileceği uygulama noktası boyutlandırmasından uygulanacak öğenin türü, torku vb. belirlenmesine kadar olan aşamaları kapsar. Bu şekilde, müşteri mühendislik faaliyetinden bağımsız olabilir, çünkü elbette izin verirse, bu rolü biz üstleniyoruz."

    Bu arada, Fey ve Ejot, Richard Bergner ve Böllhoff (Almanya), Jinhap (Güney Kore), ATF ve MacLean-Fogg Component Solutions (ikisi de usa) ve Kato Rashi (Japonya) dahil yüksek performanslı sekiz küresel bağlantı elemanı tedarikçileri ağı GFA Global Fastener Alliance'ın bir parçasıdır.