Bossard, SACS Boysen Aerospace Group'un dağıtım işini devraldı. | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Bossard. SACS Boysen Aerospace Group'un dağıtım işini devraldı

Bossard Group, Alman AQUAERO Grubunun (SACS Boysen Aerospace Group'un sahibi) Boysen dağıtım işini satın alarak havacılık endüstrisindeki varlığını önemli ölçüde genişletiyor.

İşletme, Boysen adı altında faaliyetlerine devam edecek. Boysen, geniş bir uluslararası müşteri tabanına sahip olup yıllık 29 milyon CHF'ye eşdeğer satış üretiyor. 1967 yılında kurulan dağıtım şirketi, yüksek kaliteli bağlantı çözümleri konusunda üstün bir üne sahip. Merkezi Münih, Almanya'dadır ve Hamburg, Almanya ve ABD'nin Irving (Teksas) kentlerinde şubelere sahiptir. Boysen'in ana satış pazarı Avrupa'dır.

    Son yıllarda, Bossard Group, havacılık ve uzay endüstrisindeki uzmanlığını geliştirme yönünde önemli adımlar attı. Bunlar arasında 2015 yılında ABD distribütörü Aero-Space Southwest Inc'i satın alması, 2016 yılında bu zorlu endüstriyel sektörde faaliyet göstermek için zorunlu bir ön şart olan Fransa ve İsviçre için resmi havacılık sertifikasını alması bulunuyor. Bu yılın başlarında, İtalya'da havacılık sertifikası da alan Bossard, bağlantı çözümleri ve mühendislik hizmetlerinin kalitesine, kanıtlanmış uzmanlığına ve lojistik çözümleri alanındaki yenilikçi gücüne dayanarak, bu zorlu sektördeki ek gelişme ve büyüme potansiyelinin kilidini açabileceğine inanıyor. 

    Bossard'ın teknolojik açıdan zorlayıcı havacılık sektöründeki ayak izini ve uzmanlığını genişletmesine yardımcı olacak Boysen dağıtım işinin AQUAERO GmbH'den (SACS Boysen Havacılık Grubu) devralması, Bossard’ın uzun vadeli stratejisinde kilit bir unsur olarak görülmektedir. Bu büyük alım, Bossard’ın kârlılık odaklı büyüme stratejisiyle de uyumludur ve Grubun yıllık satışlarını yaklaşık 29 milyon CHF artıracaktır. Merkezi Münih, Almanya'da bulunan Boysen, ayrıca Hamburg, Almanya ve ABD Irving (Teksas)'de yer almaktadır ve 54 kişiyi istihdam etmektedir. AQUAERO’nun sahipleri Oliver Dratius ve Achim Mayenberger, Boysen işletmesini, gelişim ve üretim şirketi SACS’in dikey entegrasyonunu genişletmeye odaklanmak için satmaya karar vermişti.