Alüminyum Sektörü Dev Buluşmaya Hazır | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Alüminyum Sektörü Dev Buluşmaya Hazır

Türkiye’de 27 yıldır metalurji sektörünün önde gelen fuarlarını organize eden Hannover Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı - ALUEXPO 2019, 10-12 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nin 9-10 ve 11 nolu hollerinde katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Alüminyum Sektörü İstanbul’da buluşuyor!

    Alüminyum dünyada demir-çelikten sonra en yaygın kullanılan metal oldu. ALUEXPO, sektörün gücü ve coğrafi konumunun avantajı ile dünyanın dört bir yerinden gelen alüminyum üreticilerinin ve tedarikçilerinin vazgeçilmez buluşma noktası oldu. İlki 2009'da organize edilen ALUEXPO'nun, sektörle paralel olarak kısa sürede büyük bir gelişim göstererek, alüminyum konusunda büyüklük açısından dünyanın en önemli 3 fuarından biri haline geldi.


    Türkiye’de ve dünyada aluminyum hem üretim, hem de tüketiminin çok hızlı arttığı düşünüldüğünde ALUEXPO, Alüminyum iş dünyası için kaçırılmayacak bir fırsattır…

Neden Aluexpo?

    Bu yıl ALUEXPO 2019, 35 ülkeden 220 yabancı, 400’e yakın katılımcısı ile en son gerçekleştirilen 2017 fuarına göre yabancı katılımcı sayısında %40, toplam katılımcı sayısında %25 artış ile büyümesine devam ediyor.  ALUEXPO, sektörü etkileyen kararların verildiği, Türkiye ve Avrasya’nın büyümekte olan Alüminyum sektörünün vitrini olduğunu yine kanıtladı.


Fuarı alüminyum üreticileri ve tedarikçileri olmak üzere yoğun olarak alüminyum ürün kullanan inşaat ve yapı, otomotiv, beyaz eşya, savunma, ulaştırma, ambalaj, enerji, alüminyum mutfak eşyası ve daha birçok sektör ilgilisinin ziyaret etmesi bekleniyor. 

Alüminyum Sektörünün Uzmanları 9. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu Sahnesinde !

    Aluexpo 2019 Fuarı ile eş zamanlı olarak, TALSAD, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi METEM ve Tübitak MAM işbirliği ile 9. Uluslararası Alüminyum Sempozyumu gerçekleştirilecek. Sempozyumda sektörün önde gelen isimleri, uzmanlar ve akademisyenler alüminyum sektörü ile ilgili teknolojik gelişmeleri tanıtacak ve sektörde karşılaşılan problemlerin çözümü konusunda dinleyicilerle bilgi ve görüş paylaşımında bulunmak için etkin bir ortam yaratacaklar. Sempozyum, sektörü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi sağlayacak ve Türkiye'nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceğine projeksiyon oluşturacak. Cetaylı bilgiye www.alusist.com  adresinden ulaşılabilir.