Berardi Yeni Hudutlara Yolculukta 100 Yıl | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Berardi Yeni Hudutlara Yolculukta 100 Yıl

Berardi Fasteners, yüzüncü yılını kutlarken dijitalleşme ve piyasaların uluslararasılaşması süreci gibi yeni ufuklara yönelik yenilenmiş bir 
coşkuyla geleneksel değerlerini korumaktadır.
 
Firma yüzüncü yılını, beklentileri aşan büyüme ve mükemmellik tarihiyle taçlandıran sonuçlarla kutluyor. Ancak, bu başarılarla yetinmekten çok uzak olan Berardi Bağlantı Elemanları (www.gberardi.com) kendi bölgesindeki güçlü bağlarının yanı sıra uluslararası tutumu ve detaylara dikkat etmesi gibi ayırt edici özellikleri ile, cazip fırsatlar yaratacak yepyeni açılımlara hazırlanıyor.
 
Berardi Fasteners, hızlı bir yüzyıl geçirdi. Şimdi beşinci kuşak Berardi ailesinin öncülüğünde şirket, 1919 Mayıs'ında, Futurizm çağında, Bologna, Piazza Maggiore'de bir alet ve parça dükkanı olarak ilk adımlarını attı.
 
Adım adım, vida vida, kalite, uzmanlık ve azimle rakamlar büyüdü. 60'larda, İtalyan ekonomisinin büyümesi sırasında, Berardi, satış ağını ve müşterilerine daha verimli hizmet vermek için ilk donanımlı deposunu kurdu. 1997 yılında Reggio Emilia şehrinde, İtalya genelinde stratejik olarak yerleştirilen ve devamlı olarak yerel depoya bağlı 12 depodan ilki açıldı.
 
Daha fazlasını ve daha iyisini yapma arzusu burada son bulmuyor. Yeni binyıl, Berardi için hızlı dikey gelişme damgası taşıyor. 2006 yılında Vibolt ve Vitman'ı satın alarak Berardi Bullonerie bir grup şirket haline geldi. 2010 yılında, grup, bugün yaylar, ankrajlar, akışkan, hidrolik ve pnömatik aksesuarlar, plastik tertibatlar, işletme parçaları ve Endüstri 4.0'ı bileşenler içeren Berardi'nin ürün yelpazesinin sürekli genişlemesinde önemli bir adım olarak Amerikan çokuluslu Lee Spring ile ortaklığa girdi.
 
 
Bugün, Berardi Bağlantı Elemanları Grubu, Bağlantı Elemanları alanında uluslararası bir lider olarak kabul edilmektedir. Lojistik inovasyonundaki sınırsız yatırımlar sayesinde Berardi, C parça yönetiminde kişiye özel hizmetler sunabiliyor. 2017 yılında, 45.000'den fazla ürünü stokladığı yarı otomatik 10.000 metrekarelik bir deposu olan fütüristik yeni merkezini Castel Guelfo'da (Bologna) açtı.
 
 
Standart katalog ürünlerinin yanı sıra, Berardi, yüksek vasıflı bir teknik ofis sayesinde ısmarlama parçalar ve kişiye özel bağlantı elemanları kitleri sunmak için donatılmıştır. Otomatik montaj hatlarında kullanılan ürünler için %100 optik ayıklama mevcuttur. Sektör hızlılığıyla bilinir ve Berardi, kesin, verimli çözümler ile müşterinin zamandan ve paradan tasarruf etmesi doğrultusunda çaba gösterir. Kalite güvence laboratuvarı, tüm ürünlerin tam olarak uygunluğunu sağlamak ve mal iadelerini azaltmak için son teknoloji ölçüm araçları ve makineleri ile donatılmıştır. Bir diğer önemli nokta, yenilemeyi otomatikleştirmek için müşterinin üretim hatlarına yüklenen, özel olarak tasarlanmış bir web portalı ve akıllı telefon uygulamasından kolayca izlenen Kanban ve Kanban Up stok Berardi’nin entegre lojistik sistemleridir.
 
Geçtiğimiz günlerde Brescia-merkezli VI.B.F. Fasteners Srl'nin satın alınmasıyla, grubun çalışan sayısı şu an 260 milyonu aşmış bulunuyor, 150.000 ürün ve yılda 3,5 milyardan fazla parça teslimatı yapılıyor ve yıllık 77 milyon € ciro elde ediyor.
 
 
Geleceğe yönelik olarak, şirket İtalyan sınırlarının ötesine bakıyor ve Hırvatistan'da bir satış ofisi ve Fas'ta bir bağlı şirket olan Berardi Maroc'u açmış bulunuyor. (www.berardimaroc.com). 
 
Son yıllarda kaydedilen istikrarlı büyüme, Berardi'nin insan sermayesini, gerçekten eşsiz kaynağını değerlendirmesini engellememiş, Berardi'yi güvenilir ve özenli bir ortak haline getirmiştir. “Bizi bu denli ileri götüren değerler nelerdir? Bunlar kendimde ve meslektaşlarımda bulunan kişisel değerlerdir.” - diyen Başkan Giovanni Berardi - “Nezaket, alçakgönüllülük ve kişinin yaptığı işe yönelik tutkusu. Bunlar şimdiye kadar kayda değer sonuçlar elde etmemizi sağlayan ve kesinlikle gelecekte daha iddialı hedeflere ulaştıracak kritik değerlerdir,” açıklamasında bulundu.
 
 
Berardi Bağlantı Elemanlarının büyümesinin baş kahramanı unutulmaz Francesco Berardi, 2014 yılında vefat etti. Şirket, Afrika'daki yerel kurumları ve kalkınma projelerini finanse etmek için kendileri adına anma kutlamaları düzenledi. 
 
On Numara Lojistik
 
Berardi Fasteners'ın sunduğu entegre lojistik sistemleri sadece bileşenlerin kolay tedarik edilmesi için değil, müşterilerimizin zaman ve kaynak tasarrufu için özel olarak tasarlanmış projelerdir.
 
Kanban ve Kanban Up, bağlantı elemanları, endüstriyel bileşenler, akışkan ve pnömatik bağlantı elemanları (hepsi bir tedarikçiden) için yaygın olarak takdir edilen sabit tedarik sistemlerinin yanında, Berardi, Endüstri 4.0'a yönelik bir adım olan EasySelf24 satış otomatik makinesi hizmetini hayata geçirdi.
Bu yenilikçi sistem, malzeme yönetimini, örneğin Kişisel Koruma Donanımları, araçları, ilk yardım ekipmanları gibi her işlemi izlenebilir hale getirmek için tasarlanmıştır.
 
EasySelf24, verilerin çevrimiçi kolayca izlenmesini sağlamak için bildirimleri, satınalma siparişlerini ve tüketim istatistiklerini otomatik olarak gönderir. Üç kelimeyle: basit, hızlı ve güvenli.