TR Fastenings Inc: THS küresel ayakizi | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

TR Fastenings Inc: THS küresel ayakizi

Yüksek kaliteli endüstriyel ve Cat C bağlantı elemanlarının tasarımı, mühendisliği, üretimi ve dağıtımında küresel uzman TR Fastenings Inc (TR), yeni ürün inovasyonu ve teknik destek ile dünya çapındaki müşterileri destekleme kapasitesini artırıyor.
 
Küresel THS
 
TR, dünya çapında sekiz üretim tesisini de içeren 31 tesise sahip Trifast plc'nin bir parçasıdır. TR ABD Genel Merkezi Houston'da bulunmaktadır ve faaliyetlerimiz son yıllarda hızla artmıştır. Sonuç olarak, firma, 2018'de Otomotiv ve Elektronik sektöründeki işlerin büyümesini yönetmek için daha büyük bir tesise taşındı. 
 
TR, birçok sektördeki müşterilere hem yerel destek anlamında hem de küresel erişimlerini artırmada yardımcı olan bir Tam Hizmet Sağlayıcıdır (FSP). TR, sac bağlantı elemanları, güvenlik bağlantı elemanları, muhafaza donanımı, plastik bağlantı elemanları ve otomotiv bağlantı elemanları dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firma, müşterilerine tasarım ve teknik hizmetlerden üretim ve lojistik çözümlere kadar, baştan sona destek sunmaktadır.
 
Yenilenmeci ürün tasarımı, mühendislik ve imalatı: EPW vida
 
TR tarafından tasarlanıp geliştirilen ve patentlenen EPW vida, zımbalanan metal sacda kendi dişil dişini oluşturan, böylece montaj zamanlarını ve maliyetlerini önemli ölçüde azaltan, kendiliğinden ekstrüzyonlu, yüksek mukavemetli bir diş formlu bağlantı elemanıdır. Vida, metal levhaya nihai olarak sıkılaştırılıp kenetlenmeden önce, diş şekillendirilmesi ve güçlü bir ekstrüzyon profilinin oluşturulması ile birlikte çıkıntılı manşonu oluşturduğu metal levhadaki pilot deliğe hizalanarak kullanılır.
 
 
EPW vidanın başta gelen faydaları:
 
• Çıkarılabilir ve güçlü vida bağlantısı
 
• Yüksek sıyırma torku
 
• Yüksek gevşeme ve üstün tork
 
• Basınçlı ortamlara dayanabileceği anlamına gelen mükemmel titreşim direnci
 
• Diş açma ve güçlü ekstrüzyon profilin oluşturulması bir arada
 
• Vida sapında çok yüksek radyal sıkıştırma
 
• EPW tarafından oluşturulan dişlerde standart makine vidaları kullanılabilir
 
Yükselen EV şarj sektörünün desteklenmesi 
 
TR, hem ticari hem de konut kullanımı için Elektrikli Araçlar (EV), Batarya Paketi Modülleri (EVB) ve Elektrikli Araç Şarj Üniteleri tasarımı, üretimi ve geliştirilmesinde yer alan bir dizi kuruluşla aktif olarak çalışmaktadır.
 
Ortaya çıkıp gelişmeye devam eden bu sektöre, bu sektörü desteklemek için gerekli teknik bilgi, uzmanlık ve deneyime sahip TR, geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyor. TR’nin kalifiye mühendisleri ve satış personeli, Üretim için Tasarımdan (DfM) yeni bağlantı elemanı teknolojisine, bilgi sağlama ve maliyet azaltma gibi birçok konuda tasarımcılara, üretim ve satın alma ekiplerine danışmanlık yapma yetkinliğindedir.