Taşıyıcı ahşap uygulamalar için bağlantı elemanları | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Taşıyıcı ahşap uygulamalar için bağlantı elemanları

REYHER, derhal teslime hazır, taşıyıcı ahşap uygulamalar için bağlantı elemanı ürün yelpazesini genişletti. Ürün yelpazesi, ETA-12/0276 ve DIN EN 14592 ile uyumlu olarak yağlayıcı kaplamalı ve CE işaretli çeşitli ahşap ve sunta vidaları içerir. Ek olarak, çok sayıda başka bağlantı elemanı ve sabitleme teknolojisi vardır. Toptancı artık ahşap yapı ihtiyacının hemen hemen her ihtiyacını karşılayabiliyor.
 
İster konut için çatı makası, ister bir macera bahçesi için tırmanma çerçevesi olsun, taşıyıcı ahşap uygulamaları, bağlantı elemanlarının iyi kullanım ve güvenlik içeren özel ihtiyaçları karşılamasını sağlar. 
 
REYHER serisinden ahşap vidalar havşa başlı veya yuvarlak başlıdır ve montaj sırasında önemli avantajlar sağlar. Havşa yarık ve vidanın uç dişi kolay merkezleme, parmak freze çakısı daha düşük vidalama direnci sağlar. Bu, ön delme ihtiyacını ortadan kaldırır. Etkin yağlayıcı kaplama daha düşük sıkma torku sağlar. Frezeleme çubukları ve havşa başları, vidalamada kıymıkları önler.
 
Ayrıca, DIN EN 14592'ye uygun ve çeşitli tasarım ve boyutlarda CE işaretli sunta vidaları da portföye dahildir. Cephe, teras ve Spengler vidalarının yanı sıra çeşitli ahşap bağlantı elemanları ürün yelpazesini tamamlar. Müşteriler, yüzde 99’dan daha fazla günlük bir sipariş karşılama oranından faydalanabilir.