Nd Microspheres® Acrylic Kilitleme & Sızdırmazlık | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Nd Microspheres® Acrylic Kilitleme & Sızdırmazlık

ND Microspheres Acrylic Serisi ürünler oda sıcaklığında kürleşebilen hemen hemen tüm dişli bağlantı elemanlarına uygulanabilen mikrokapsül içeren diş kilitleme ürünleridir..ND Microspheres Acrylic Serisi hızlı bir kürleşme için mikrokapsüllü aktivatör su bazlı reçine sistemi içerisinde süspanse edilir. Ortaya çıkan kimyasal reaksiyon hızla dişli parçalar arasındaki kilitleme ve sızdırmazlık sağlayarak kaçak yolları kapatır. ND Microspheres Acrylic Serisi tutarlı ve öngörülebilir tork değerleri sunan ve kürleşme için hiçbir ısı ya da ek primer gerektirmez. 
 
ÖZELLİKLER:
 
Otomotiv Sıvılarına Karşı Dayanıklılık: ND Microspheres Acrylic Serisi çoğu otomotiv sıvılarına karşı direnç ve sızdırmazlık sağlamaktadır. Kürleşme sonrasında yağ, su, antifriz ve benzin gibi sıvılarınneredeyse hiçbir etkisi olmaz.
 
Renk & Viskozite & Tork Güçlerinde Çeşitlilik: ND Microspheres Acrylic Serisi, istenen uygulamaya en uygun tork değerlerine sahip, farklı renklerde veviskozitelerde özelliklere sahip çeşitliliktedir.
 
Hızlı Sabitlenme Süresi: Tipik şartlar altında 5 dakika içerisinde sabitlenme sürecini tamamlar. 
Yüksek Sıcaklık & Tork Ayarlı Formüller: ND Microspheres Acrylic Serisi özellikle yüksek sıcaklık ve/veya farklı tork/gerilim duyarlı uygulamalar yapmaktadır.
 
Tasarrufludur: ND Microspheres Acrylic Serisi montajesnasında uygulanan şişe kimyasallardan daha ucuz maliyetlidir.
 
Üretim Yöntemleri Uygun: ND Microspheres Acrylic Serisi ailesinin her formülü farklı üretim yöntemlerine göre uygulanabilmektedir.
Temizleme İhtiyacı Az: Temizleme ihtiyacı gerektiğinde sadece sabun ve su kullanarak basit bir temizleme prosesi yeterlidir.