UGC, Yeni Fabrikasında Yatırımlara Devam Ediyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

UGC, Yeni Fabrikasında Yatırımlara Devam Ediyor

UGC firması Genel Müdürü Uğur Gürbüz, firması hakkındaki güncel bilgileri dergimize anlattı.
 
UGC, aile şirketinde 2. kuşak olarak 19 yıl görev yapan Uğur GÜRBÜZ tarafından 2001 yılında kurulmuştur.
 
2017 yılında şu anda faaliyet gösterdiği İstanbul’da Selimpaşa Ortaköy Sanayi Bölgesindeki 4.500 m2 kapalı 2500 m2 açık alan sahip olan modern fabrikasına taşınmıştır. 
 
Deneyimli personelleri ile sektörün emin adımlarla büyüyen firması olarak teknik kadrosunu da mühendislerle güçlendirerek şirketin geleceği inşaa edilmektedir.
 
 
2 mm çaptan 14 mm çapa kadar, 3 mm boydan 150 mm boya kadar standart ve özel bağlantı elemanları üretim yeteneğine sahip olan olan UGC, 8.000.000 adet günlük üretim kapasitesine sahiptir. 
 
  Otomatik kontrollü sistemlere sahip son teknoloji makinelerde üretim yapılan tesisimizde pres ve ovalama, pul takma, yağ alma, tel çekme makinelerinden oluşan yaklaşık 200 adet makine bulunmaktadır.
 
Firma bünyemizde bulunan teknik laboratuvarda boyutsal ölçüm, mikro yapı kontrolü, sertlik kontrolü, kaplama kalınlığı ve tuz testi kontrolleri yapılmaktadır.
 
Üretimini gerçekleştirdiği bağlantı elemanlarını müşteri talebine bağlı olarak sahip olduğu 3 adet seçme&ayıklama makinasında kontrol ederek müşterilerinize sevk etmektedir.
 
 
Ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya, elektrik & elektronik, pencere, makine, mobilya, züccaciye sektörlerine hizmet verilmektedir. Müşteri talebine göre paslanmaz, çelik, demir, pirinç, bakır, alüminyum malzemelerden üretim yapan UGC; vida, cıvata, somun ve perçin ürünlerinde uzun yılların verdiği deneyimle üretim yapmaktadır.
 
Son yılarda farklı ülkelere yaptığı ihracatlar ile global pazarda bilinirliği artan bir firma haline gelen UGC, 800 paletlik hazır stoğu ile müşterilerinin montaj ve üretimlerini garanti altına alarak tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.
 
Sahip olduğumuz kalite belgeleri ISO 9001:2015, ISO 45001:2018, ISO 14001:2015 olup; TS EN ISO 16949 Otomotiv Yan Sanayi Kalite Belgesi Çalışmaları 2019 yılının 3. çeyreğinde tamamlanacaktır.