ND PATCH® Kilitleme & Sızdırmazlık | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

ND PATCH® Kilitleme & Sızdırmazlık

ND Patch uygulanmış ürünler kürleşme süresi ihtiyacı olmayan, kutusundan çıktığı gibi montaja hazır olan ve anında işlevini gösteren kilitleme ve sızdırmazlık uygulamasıdır.
 
ND Patch Nasıl Çalışır
 
Uygulama yapılmış ürün monte edildiğinde esnek ND Patch sıkışmaktadır. Sıkıştırılmış bu mühendislik plastiği Patch, titreşim sönümleme ihtiyacı olan yerlerde dişler arasında kilitleme işlevi göstermektedir. Genel olarak, yapıştırıcı olmadan veya bağlantı elemanının dişlerinde bozulma yaratmadan ND Patch uygulamasının esnekliği bağlantı elemanını tutacaktır. Bu esneklik sayesinde, Patch defalarca kullanılabilir ve ayarlanabilir.
 
ND Patch ve ND 360° Ring Patch uygulaması normal olarak bağlantı elemanının ucundan 1 ile 3 diş boş bırakıldıktan sonra uygulama başlar ve dört ile altı diş arasında Patch kaplaması olacaktır. Özel Patch bölgesi ve kaplama mesafesi spesifik olarakta isteğe göre belirlenebilmektedir.
 
 
Önceden uygulanmış (  Pre Applied ) tüm ND uygulamalarında olduğu gibi; ND Industries size en yakın proses merkezinde, bağlantı elemanlarınıza ND Patch uygulamasını yapabilmekte ya da size ND Patch uygulaması yapılmış bağlantı elemanlarını sağlayabilmektedir.
 
ÖZELLİKLERİ
 
Gelişmiş Sızdırmazlık:  ND 360° Ring Patch tamamen elastik 360° naylonun tüm dişlere sarmalanmasıyla mükemmel kilitleme performansının yanısıra çok iyi sızdırmazlıkta sağlamaktadır. 
 
Tam Güç Mukavemet:  ND Patch prosesi delme ya da freze işlemi içermediğinden bağlantı elemanları mukavemet veya sertlik değişimine uğramaz; çapak, talaş ortaya çıkmaz. 
 
Tasarruflu:  ND Patch kullanımı, kilitli rondela, kopilya, yargılı somun gibi ihtiyaçları ortadan kaldırır. Daha iyi performansa daha düşük maliyetle ulaşabilirsiniz. Dahası, ND Patch montaj sırasında kullanılan şişelenmiş diş kiliIsı 
Dayanımı:  ND Patch, Askeri Spesifikasyon olan MIL-DTL-18240F, Type P belirtilen -70°F (-57°C) ile +250°F (+121°C) sıcaklık aralığında çalışmakta ve ayrıca IFI 124&524 standartlarını da sağlamaktadır.  
 
Kimyasal Direnç: ND Patch, solvent, alkol, benzin, kostik soda, jet yakıtı gibi maddelere maruz kaldığında; büzülmez, esnekliğini kaybetmez. tleme kimyasallarından çok daha ucuzdur.
 
Tekrarlanabilir: ND Patch ile kaplı bağlantı elemanları dişlere zarar vermeden tekrar tekrar kullanılabilir. ND Patch deformasyona direnç göstermekte ve tekrar kullanılabilmektedir.  
 
Emek Tasarrufu: ND Patch, tekrar sıkma gerekliliğini azaltarak emek ihtiyacını düşürmektedir. 
 
Zaman Tasarrufu:  ND Patch ile kaplı bağlantı elemanları otomatik olarak standart yükleme cihazları aracılığıyla beslenebilmektedir.