Fastener Fair France, Bağlantı Elemanı Sektörünün Fransa Randevusu | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair France, Bağlantı Elemanı Sektörünün Fransa Randevusu

28-29 Kasım tarihlerinde ilki yapılan Fastener Fair France, iki gün boyunca 1.500’e yakın ziyaretçi ağırladı. Ziyaretçilerin büyük çoğunluğu otomotiv, dağıtım, havacılık, makine mühendisliği, hırdavat/kendinyap, ziraat makineleri, bakım/onarım sektörlerinden olmak üzere büyük ölçüde yöneticiler (% 33), bölüm başkanları (% 21), alıcılar (% 16) veya mühendislerden (% 11) oluşmuştur. 
 
Bunların büyük kısmı kullanıcılar için Bayiler/Tedarikçiler (31%) ya da satıcılar için Toptancılar/Tedarikçilerin (17%) çalışanıydı. Bir çok kullanıcının (19%) yanı sıra imalatçılar da (33%) fuara katıldı. 

 
Bunlar arasında Airbus, Renault, Restagraf, Ligier Group, Dassault, Ariane Group, Würth, Fischer, Bufab, Agrati, Arconic, Fontana, Robert Bosch, Sika France, British Steel, RATP, Henkel France, VoestAlpine, ya da Voith Turbo temsilcileri de bulunuyordu. Toplamda, 46 ülke temsil edilmiş olup ziyaretçilerin %36’sı Fransa dışından gelenlerden oluşuyordu. 
 
Bağlantı elemanı teknolojileri için Fransa’da ilki yapılan etkinliğe katılan 15 ülkeden 161 sergileyenin %53’ünün Fransa dışından olması etkinliğin uluslararası niteliğini vurgulamıştır. Bunlar arasında büyük Fransız grupları ve SMEler, İtalyan, Alman, İspanyol, Türk, Belçikalı, Hollandalı, İngiliz ve Portekizli oyuncular güçlü bir şekilde temsil edilmiştir. 
 
Geri bildirimler oldukça pozitif olmuştur. Çoğunluk, ziyaretçilerin kalitesini övmüş, ciddi buluşmalarla sonuçlanması ise 2020’de gerçekleşecek ikincisine katılma yönünde kararlılık yaratmıştır. 
 
Fastener Fair France’ın ilki, vaadlerini gerçekleştirmiş bulunuyor. Bu iki gün iş ve ağ kurma toplantıları ve serbest katılımlı etkinliklerle geçmiştir. Sergileyenlerin ve fuar ortaklarının düzenledikleri konferanslar ziyaretçiler arasında ilgi uyandırmıştır. Çarşamba etkinlikleri arasında Glomax tarafından galvanik işlemler ve hidrojen zayıflamasına ilişkin bir sunum, Atotech tarafından endüstriyel ihtiyaçlar üzerine oldukça aydınlatıcı bir konferans ve Prismefix tarafından sektörün uluslararası niteliğine vurgu yapan pazar üzerine bir seminer öne çıkmaktadır. Perşembe günü Transvalor firmasının evsahipliğinde soğuk dövme ve montaj teknikleri hakkında bir konferans yapıldı. 
 
Bütün işaretler FASTENER FAIR FRANCE’ın, bağlantı elemanı sektörü için Fransa’daki uluslararası bir referans noktası olacağını gösteriyor.