FASTENER POLAND® 2. Uluslararası Bağlantı Elemanı ve Teknolojileri Ticaret Fuarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

FASTENER POLAND® 2. Uluslararası Bağlantı Elemanı ve Teknolojileri Ticaret Fuarı

Dünyanın dört bir yanından 190 katılımcı, 4000 ziyaretçi, modern makine ve çözümlerin öncüleri, Polonya ve yurtdışı ticari temaslar, II Bağlantı Elemanları Kongresi’nde uzman dersleri ve seminerleri – bütün bunlar, EXPO Krakow’da 16-18 Ekim 2018’de ikincisi düzenlenen Uluslararası Bağlantı Elemanı ve Teknolojisi Fuarı FASTENER POLAND®’da yer aldı.

FASTENER POLAND® Ticaret Fuarı, Doğu-Orta Avrupa’da bağlantı elemanları için düzenlenen tek uluslararası ticaret fuarıdır. Bu yılki fuar boyunca, ziyaretçiler en son endüstriyel bağlantı elemanları, inşaat bağlantı, montaj ve montaj sistemleri, bağlantı elemanları üretim teknolojileri, depolama ve dağıtım tesisi ekipmanı ve çeşitli özel hizmetler tanıtıldı. Tüm fuar katılımcıları, Elamed Media Group ile 8. Endüstriyel Taşeronluk Sergisi tarafından düzenlenen II Fastener Kongresi de dahil olmak üzere ilginç bir etkinlik programına dahil oldular.
 
Küresel bir etkinlik 
 
FASTENER POLAND® Ticaret Fuarı, Avrupa’nın parçası olarak Polonya ölçeğinde benzersiz bir etkinlik. 
 
Katılımcıların 2/3’ünü oluşturan, aralarında Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Hindistan, İtalya, Güney Kore, İspanya, İsviçre, Tayvan, Türkiye ve ABD’nin de bulunduğu ülkelerden temsilciler vardı. Ziyaretçi istatistikleri de etkileyici: FASTENER POLONYA® Ticaret Fuarı’na, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, İsrail, Rusya, Ukrayna ve hatta Singapur gibi ülkeler dahil 1/3’ü yurt dışından olmak üzere 4000 kişi geldi. Bu, fuarın güçlendiğinin ve uluslararası tanınırlık kazandığının altını çiziyor.
 
Sektörün ve fuarların gelişmesi
 
FASTENER POLAND® Danışmanı Dr. Marek Łangalis, “Dünya, Polonya bağlantı elemanları endüstrisinin gelişmesinden etkilenmiş bulunuyor. Polonyalı şirketler, İtalya’da inanılmaz %10’luk bir artış kaydetti. Beş yıllık perspektifte pazarın %40’a kadar büyüyeceğini ve Almanya, İtalya, Fransa ve İngiltere’den oluşan büyük dörtlünün hemen arkasında olacağımızı tahmin ediyoruz,” diye konuştu. 
Etkinlik sırasında sektöre dair büyük sonuçlar elde edildi. İkincisi yapılan fuar oldukça popüler olmuştur. İlkine kıyasla fuar sergi alanı %93 oranında artırıldı. II Bağlantı Elemanları Kongresi de ilkine kıyasla daha büyük ilgi gördü. Kongrenin konuşmacıları arasında ilk defa yurt dışından bir şirket vardı : “Galvanik süreçler ve rehidrür sorunu - yeni bir yaklaşım” sunumu ile İtalyan GLOMAX S.r.l..
 
Organizatörler şimdiden 8-9 Ekim 2019’da Krakow’da gerçekleşecek Uluslararası Bağlantı Elemanı ve Teknolojileri Fuarı FASTENER POLONYA’nın üçüncüsüne katılım çağrısı yapıyor.