Bülte, TORX Grub Vidalarının Yeni Serisini Piyasaya Sunuyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Bülte, TORX Grub Vidalarının Yeni Serisini Piyasaya Sunuyor

Doğal naylondan üretilen bu yeni seri, metalik vidalara kıyasla daha hafif ve elektriğe karşı iletken değildir. Çok iyi termal özellikleri ve mekanik kuvveti, darbelere karşı iyi bir direnç sağlar ve lekelere karşı da dirençlidir.
 
TORX grub vidaları çok sayıda özelliğe sahiptir:
 
6 noktada girinti sayesinde, TORX grub vidası optimum bir tork aktarımı sağlar.
 
Şekli, diğer girintilerde yaşanan kayma ve yer yer bozulmaları önlediği gibi bu tür vidaların yüksek hacimlerini kullanarak seri üretim sırasında zaman tasarrufu sağlar.
 
Evrenseldir, her endüstriyel sektörde kullanılabilir.
 
Şu boyutlarda mevcuttur: 
 
M4 - M12 arası, çapa bağlı olarak 6 - 50 mm uzunlukta. 
 
Nylon dışında BÜLTE, bu ürün gamını PP, PE, PVDF ve PC’de talep üzerine sunmaktadır. Bu malzemeler aynı zamanda paslanmazdır ve seyreltilmiş asitlere, greslere, yağlara, alkole veya benzine daha yüksek dayanıklılık sağlarlar.
 
Diğer seçenek, mekanik performansı ve uzun süreli dayanıklılığı bir arada sunan fiber cam dolgulu Nylon’dur. Yüksek Tork ve iyi şok emilimi gerektiren parçalar için mükemmel poliamiddir.
 
TORX grub vidası tüm uygulamalarınıza uyarlanabilir ve çok çeşitli renklerde üretilebilir (bkz. RAL tablosu, minimum miktar talebe bağlı). 
Bülte’nin hesap yöneticileri, ürün tasarımından tamamlanmaya kadar yanınızda olacak. Fiyatlandırma ve ücretsiz örnekleri talebe bağlı.
Bülte Firması DIN EN ISO 9001:2008 sertifikalıdır.  www.bulte.com