PEM® SFN™ Genişlemeli Döner Somun, İnce Metal Sac Uygulamalarında Her Türlü Bağlantı Elemanı Gevşemesini Ortadan Kaldırıyor
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

PEM® SFN™ Genişlemeli Döner Somun, İnce Metal Sac Uygulamalarında Her Türlü Bağlantı Elemanı Gevşemesini Ortadan Kaldırıyor

PennEngineering®’e ait PEM® SFN ™ genişlemeli döner somunlar, ince metal saclara montajda kalıcı olarak tuttunuyor ve kendinden perçinlemeli saplama veya başka sabit dış dişli ile birlikte, bağlantı uygulamalarındaki tüm gevşek bağlantı elemanlarını (flanş somunları dahil) ortadan kaldırabiliyor. Bu tek parça, flanşlı altıgen somunlar ek olarak, eşleştiği ürüne hızlı bağlantı sağlayacak şekilde sacda serbestçe dönecektir. Bunların kullanımı, montaj süresi ve maliyetlerinde nihai olarak tasarruf sağlamaktadır.
 
PEM SFN çelik genişlemeli döner somunlar, her türlü sertlikteki 1mm’ye kadar incelikte çelik, paslanmaz çelik veya alüminyum saclara monte edilir. M5, M6 ve 8 metrik diş boyutlarında mevcutturlar.
 
Kalıcı montaj, somunu, metal sacda uygun ebatta önceden delinmiş ve kabartılmış bir montaj deliğine yerleştirerek ve daha sonra bağlantı elemanının gövdesini genişletmek için yeterli sıkma kuvvetini uygulayarak gerçekleştirilir. Monte edildiğinde, parça, sacın üzerinde standart bir flanşlı altıgen somunla aynı görünecek ve diğer tarafta gömülü kalacaktır.