Torxlu Rondela Yüzlü Altıgen Vida
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Torxlu Rondela Yüzlü Altıgen Vida

Doğal naylondan üretilen bu yeni seri, 3 şekli birleştiriyor: altıgen başlı, yıldızlı ve rondela. Metalik vidalarla karşılaştırıldığında, doğal naylon hafiftir, elektriği iletmez ve çok iyi termal özelliklere sahiptir. Malzemelerin mekanik mukavemeti şoklara karşı iyi bir direnç sağlar ve lekelenmeye karşı da direnç gösterir. 
Bu üçlü bağlantı elemanı kombinasyonu çeşitli avantajlar sunar: 
Çeşitli sürücü araçları: Anahtar / Soket / Torx sürücüsü 
Rondela: 
• Vida kafasının altındaki basıncı / gerginliği sınırlar 
Daha iyi destek sağlar ve tutturulmuş yüzeyi korur 
Yük dağılımını daha iyi sağlar 
Yıldız sürücü ise: 
• daha iyi bir sıkıştırma torku sağlar 
• sıkıştırma sırasında kayma ihtimali daha azdır 
Mevcut boyutlar: M4, M5, M6, çapa bağlı olarak 6 ila 60 mm uzunluklar. 
Naylon’un yanı sıra BÜLTE, bu ürün grubunu PP, PE, PVDF ve PC olarak da talep üzerine sunmaktadır. Bu malzemeler de paslanmaz olup seyreltilmiş asitlere, greslere, yağlara, alkole veya petrole daha yüksek direnç sağlarlar. 
Diğer bir seçenek, geliştirilmiş mekanik performansı ve uzun süreli dayanıklılığı bir arada sunan fiber cam dolgulu Naylon’dur. Daha yüksek Tork ve daha yüksek şok emilimi gerektiren parçalar için mükemmel poliamidi temsil eder.
Torxlu rondela yüzlü altıgen vida tüm uygulamalarınıza uyumlandırılabilir olup geniş renk seçeneklerinde üretilebilir (bkz. RAL tablosu, istek üzerine minimum miktar). 
Bülte’nin hesap yöneticileri, ürün tasarımından tamamlanmaya kadar danışmanlık yapabilirler. Fiyatlandırma ve ücretsiz nümune  istek üzerine verilir.  
Bülte GmbH DIN EN ISO 9001:2008 sertifikalıdır.