2018 İtalya Bağlantı Elemanı Fuarı Ziyaretçi Kayıtları Başladı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

2018 İtalya Bağlantı Elemanı Fuarı Ziyaretçi Kayıtları Başladı

2. Uluslararası Bağlantı Elemanı Teknolojileri Fuarı 26-27 Eylül 2018’de MiCo – Milano Congressi’de yapılacak.

Fuarı desteklemeye devam eden İtalya’nın bağlantı elemanları sektörü firmalarının halehazırda dörtte üçü katılacaklarını teyid etmiş bulunuyor. Bunlar arasında, Ambrovit SpA, Carlo Salvi SpA, Ingramatic SpA, Vital SrL, Vipa SpA gibi bağlantı elemanları imalatında lider uzmanların yanı sıra, tanınmış bağlantı elemanı üreticileri ve bayileri de yer alıyor.

Bunların yanında, aralarında Almanya’yı temsilen Lederer GmbH, Fastbolt GmbH ve diğerleri, Türkiye’den Teknoform Fasteners ve Kaleliler Bağlanti Elemanlari ile Chavesbao ve Index Fixing Systems gibi İspanyol firmaları ile İngiltere’den Lancaster Fastener ve ABD’den National Machinery’nin de bulunduğu 13 ülkeden firmalar da bulunuyor. 
Haziran ayı başlarında İtalya’nın Fastener Fuarı 2018’de yer almayı planlayan toplam katılımcı sayısı 200’e ulaştı.
Daha fazla katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamak için, fuar, hem zemin katı (Kat 0) hem de üst katı (Kat +1) kaplayan daha büyük Güney MiCo Salonu’nda gerçekleşiyor. Bu, Seminer Tiyatrosu, Medya Noktası, Restoranlar ve her iki kattaki oturma alanlarına açık bir erişimle iş ağı kurmayı kolaylaştırmaya ve ziyaretçi deneyimini geliştirmeye yönelik olarak fazladan alan sağlayacaktır. 
Önemli sanayi sektörlerinden ziyaretçiler
İtalya’nın ayrıcalıklı olarak bağlantı elemanı teknolojisine adanmış tek ticaret Fuarı olan bu sergiye yönelik yüksek seviyede ilgi, ülkemizin, Avrupa’nın Almanya’dan sonraki en büyük ikinci imalat ekonomisi olması konumunun bir yansımasıdır. Bu ayrıca İtalya’nın bağlantı elemanları ürün ihracatçısı olarak önemli rolünün altını çiziyor. 
Fuar ziyaretçilerinin önemli bir bölümünü, bağlantı elemanı imalatçıları ile son kullanıcılar arasındaki yaşamsal bağı güçlendirici bir role sahip distribütör ve satıcıları oluşturacak. 
2016 yılında gerçekleşen bir önceki Fastener Fair Italy fuarındaki katılımcıların % 39’u distribütör veya kullanıcılara bağlantı elemanı ürünü tedarik edenler, % 32’si bağlantı elemanı imalatçıları, %25’i toptancılar veya satıcı tedarikçileri ve % 16’sı bağlantı elemanı kullanıcılarıydı. 
Sergi, otomotiv imalatı, havacılık, enerji üretimi ve dağıtımı, denizcilik endüstrisi ve mühendislik gibi önemli sanayi sektörlerinden yöneticiler, mühendisler ve alıcılar için katılmaya değer bir etkinlik olup sergilenen ürünler, beyaz eşya üretimi ve mobilya yapımı gibi önemli tüketici odaklı sektörlerin ve ayrıca önemli inşaat bağlantı elemanları pazarının hedeflediği ürünlerdir.