Polonya Bağlantı Elemanları Fuarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Polonya Bağlantı Elemanları Fuarı

Otomobiller, uçaklar ve her tür endüstriyel makine için sürekli talep, küresel bağlantı elemanı pazarının (Araştırma ve Piyasalara göre) 2025 yılı sonuna kadar 134,2 milyar trilyon dolarlık bir miktar kazanacağını gösteriyor! Bu finansal pastanın büyük bir kısmı Polonya'ya düşecek - şu anda Avrupa'da beşinci ekonomi, mandal, perçin, vida ve cıvata üretiyor. Bağlantı elemanları endüstrisinin gelişimini takiben, FASTENER POLAND® hareket halindedir - deneyimlerin paylaşılması, yeni ürünlerin öğrenilmesi ve dünyanın dört bir yanından şirketler arasında etkili iş ilişkileri kurulması için önemli bir forumdur.

Etkinlik, 16-18 Ekim'de Polonya, EXPO Krakow'da gerçekleştirilecektir. FASTENER POLAND® çok ilgi çekici olacağına söz veriyor - yaklaşık 150 şirket Ticaret Fuarı'na katılacaktır. Bunların% 67,5'i yabancı şirketler, Almanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Fransa, Türkiye, Birleşik Krallık, Hindistan, ABD, Tayvan ve Çin'dir. Ticaret Fuarı'nda, diğerlerinin yanı sıra, en modern bağlantı elemanları ve endüstriyel bağlantı elemanları (vidalar, somunlar, pimler ve kamalar), inşaat bağlantıları (ankrajlar, beton vidalar, cephe ve yalıtım sabitleyiciler) sergilenecektir. Yeni ürünler daha fazla olacak: gelişmiş montaj ve kurulum sistemleri ile tutturucu üretim teknolojileri ve depolama ve dağıtım cihazları.

Zengin Aktivite Programı

Fuarın katılımcıları, FASTENER dergisinin yayıncısı olan ELAMED Media Group tarafından düzenlenen 2. Bağlantı Elemanları Kongresi'nde yer alacaktır. Konuşmacılar sektördeki en büyük yetkililer olacaktır. Bağlantı elemanlarının kullanımı ve uygulamasında en yeni çözümleri ve özel araçları sunacaklardır. FASTENER POLAND® Fuarı, 9. Uluslararası Kompozit Malzemeler, Teknolojiler ve Ürünler KOMPOZYT-EXPO® Fuarı ve Endüstriyel Taşeronluk 8. Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Fuarın tematik kapsamı, özellikle korozyondan korunmak, daha iyi kalite ve görsel özellikler kazandırmak amacıyla, bağlantı elemanları üzerinde galvanizleme ve koruyucu kaplamaların uygulanması açısından bağlantı elemanları sektörünün temsilcileri için hizmetlerin de dahil edilmesi için genişletilmiştir.

Ücretsiz online kayıt

Online kayıt Fastener Poland'nın resmi web sitesi www.fastenerpoland.pl adresinde mevcuttur. Kısa formu tamamladıktan sonra, ziyaretçiler fuarı ücretsiz ziyaret etme fırsatı bulacaklardır.