Controlrıv: İşinizi Kontrol Altında Tutmak İçin Birebir
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Controlrıv: İşinizi Kontrol Altında Tutmak İçin Birebir

İtalyan Rivit CONTROLRIV perçin somunlarını ve kör perçinleri birleştirme işlemlerini gözlemlemenize yardımcı olan sistemdir.

Sistem perçinleme aletlerine bağlanır ve operatörün belirlemiş olduğu ayarlara göre, hata ve deaktivasyonlardan kaçınmak için aletin işi gerçek zamanlı olarak izlenir. Sonuç: iyileştirilmiş üretkenlik, daha yüksek iş standardı ve azalan atıklardır.

Sistem, birkaç adımda aktiviteleri kurmak ve kontrol etmek üzere bir ekran, anlaşılması kolay prosedürler ve bir PC etkileşim programı içermektedir.
Montaj operasyonlarının izlenmesi, eğriler, parça ve parti sayaçları ve çalışma listeleri aracılığıyla geliştirilir.
İş izleme, saklanan set partileri verileri ve olumlu veya olumsuz sonuçlu tüm kontrol aktiviteleri ile desteklenir.
Çalışma aşamaları ile ilgili olarak, görsel ve sesli uyarılar doğru veya yanlış uygulamaları ve özellikle ikinci durumda hava eksikliğini vurgulamak için tasarlanmıştır.
Sistem, basınçlı havayı açıp kapatan, bütünün güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlayan, çalışma aşamalarını konfigürasyondan en iyi şekilde ayıran ve yanlış bir uygulama sonucu durumunda daha fazla hata oluşmasını önleyen pnömatik bir vanaya sahiptir.
Temel Model, RIV938, RIV939, RIV941, RIV949 ve RIV916B perçin somunları için aletler ile RIV503, RIV504, RIV505, RIV508, RIV511B ve RIV300 kör perçinler için aletlerle çalışır.