Spirol, Model Cl Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makinasını Sunar
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Spirol, Model Cl Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makinasını Sunar

SPIROL, özellikle Kompresyon Sınırlayıcıları  kalıp sonrası plastik montajlara yerleştirmek için özel olarak tasarlanmış yeni bir standart tesisat ekipmanı serisini duyurmaktan mutluluk duyar. 

Model CL Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makinesi, CL1000 (1,000 lbs. maksimum kurulum kuvveti) ve CL2000 (2.000 lbs. maksimum kurulum kuvveti) olarak iki modelde mevcut olup tek bir Kompresyon Sınırlayıcı veya birden fazla Kompresyon Sınırlayıcısını eşzamanlı olarak çeşitli polimerlere, termoplastiklere ve termosetlere kurabilir. Kompresyon Sınırlayıcılar farklı boy, yapılandırma ve kurulum yüksekliklerinde olabiliyor.

Model CL Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makinesi işletici güvenliği için tam çevresel koruma, ışık perdesi ve el sürmesiz aktivasyonlu standart olarak bulunuyor. Kompresyon Sınırlayıcının düzgün montajlandığını denetleyen sensör kullanımı kaliteli bir kurulum sağlıyor. Dokunmatik işletici arayüzü Model CL’i kişiye özel hale getirmeyi ve işletimini kolaylaştırıyor ve uluslararası kullanımı desteklemek üzere başka dillere dönüştürme kolaylıkla yapılabiliyor.
Model CL tek parça modül olarak kullanılabildiği gibi daha büyük tam otomatik bir hücreye de entegrasyonu mümkün. SPIROL’un Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makineleri parça değiştirme konfigürasyonu sağlamak üzere kalıp değiştirmeye olanak sağlayan çok sayıda çözümü barındırıyor.  
SPIROL’un standardizasyon felsefesiyle uyumlu olacak şekilde, tasarımı, teslimat süresini azaltan, dayanıklılığı arttıran ve maliyetleri azaltan standart makine komponentleri içeriyor.
Çok yönlü Model CL Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum Makinesi detaylarını burada görebilirsiniz. Montaj ekipmanına ek olarak SPIROL, çeşitli sıkıştırma yükleri ile konum toleranslarını kaldıracak kapsamlı bir standart kalıp sonrası Kompresyon Sınırlayıcılar da üretiyor:
• Haddelenmiş – CL200 ve CL350 ayrık birleşim izi ve CL400 oval presleme tasarım serileri içerir.
• Talaşlı işlenmiş – CL600 alüminyum, CL600 başlıklı alüminyum, CL800 brass ve CL801 başlıklı brass tasarım serileri içerir.
Montajınız için en iyi Kompresyon Sınırlayıcıyı seçmenize yardımcı olacak en yeni SPIROL Kompresyon Sınırlayıcı Tasarım Rehberini buradan indirebilirsiniz! 
Uygulama Tasarım Desteği: SPIROL Tasarımcıları, uygulama şartlarınızı inceleyip sizin tasarım ekibinizle birlikte çalışarak en iyi çözümü en düşük toplam montaj maliyetiyle size önereceklerdir. Herhangi bir SPIROL’un küresel konumdaki satış departmanına bugün başvurun!
 
1948’den bu yana, SPIROL, bağlantı elemanları, birleşimler ve kurulumlardaki teknik uzmanlığıyla dünyanın öncü imalatçılarına hizmet vermektedir. SPIROL, Sarımlı Yay Pimleri, YarıklI Yay Pimleri, Yekpare Pimler, Disk Yayları, Kılavuz Dübeller ve Burçlar, Ara Halkalar, Sıkışma Sınırlayıcılar, Plastiklei için Dişli Geçmeler, Hassasiyet şimi, Pim, geçme ve Kompresyon Sınırlayıcı Kurulum ekipmanlarını içeren çeşitli tasarım komponentleri üretmektedir. SPIROL 4 kıtadaki şu 12 ülkede varlık göstermektedir: Brezilya, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Polonya, Güney Kore, İspanya ve Birleşik Devletler.Yeni projenize SPIROL Tasarım’ı ilk aşamasından itibaren dahil ediniz!