Hafren’in Güvenlik Vidası Çeşitleri
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Hafren’in Güvenlik Vidası Çeşitleri

Hırsızlığa, vandallık ve kurcalamaya karşı korunma ihtiyacı, birçok tasarım şartnamesinin giderek daha önemli bir parçası haline gelmiş bulunuyor. 
Bu tehditlere karşı, Hafren, çok çeşitli kullanım alanlarında saldırı ve sabotajlara dirençli bir dizi kapsamlı tertibat ve bağlantı elemanları üreterek davetsiz misafirlerin bir adım önünde olmaya devam ediyor.
Hafren’in ürün yelpazesinde zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan kendinden kılavuzlu çekme, kendinden delme ve diş açma vidaları bulunuyor. Ahşap ve diğer çelik konstrüksiyonlara sacların sabitlenmesi için Hafren, 6-Lobe Pin güvenlik tahriki ile donatılmış kendinden deliciler de geliştirdi. Delme uçları, önceden delme ihtiyacını ortadan kaldıran hızlı ve kolay bir uygulama sağlarken 6-Lob Pin, daha yüksek tork uygulamaları için mükemmeldir.
Hafren ayrıca, otomotiv ve çit uygulamaları için ideal özel bir dişli şekillendirme vidası (Power6 ™) geliştirdi. Bu üç loblu kendinden diş açan vida, işçilik maliyetlerini ve kurulum süresini azaltarak somun ihtiyacını ortadan kaldırır. Benzersiz şekilli Power6 ™ Güvenlik Vidaları ayrıca daha yüksek seviyede güvenlik sağlayan 6-Lob Pin tahriğe sahiptir.