2018 Tayvan Uluslararası Bağlantı Elemanı Fuarı 12 Nisan’Da Başarıyla Tamamlandı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

2018 Tayvan Uluslararası Bağlantı Elemanı Fuarı 12 Nisan’Da Başarıyla Tamamlandı

Tayvan, bağlantı elemanı dünyasını Kaohsiung Exhibition Center’de başarıyla ağırladı.
Bu yılki sergi, Kaohsiung Sergi Merkezi’nin kurulmasından bu yana en çok kaydedilen 415 katılımcı ve 1,107’den fazla stand sayısı ile yeni bir rekor kırdı.
Dünyanın dört bir yanından gelen alıcılar ve bağlantı elemanı sergi katılımcılarının coşkulu iştirakiyle, üç günlük fuar 73 ülkeden 2 193 uluslararası alıcıyı kendine çekti.  Fuarda ayrıca 30 000’in üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlandı.
Bu yıl ilk on sıradaki satın alma yapan ülkeler Çin anakarası, Japonya, Hindistan, Birleşik Devletler, Almanya, İtalya, Malezya, Vietnam, Güney Kore ve Tayland oldu. Bu yıl İtalya'dan %70 daha fazla alıcı vardı; Almanya, Tayland, Brezilya, Rusya ve Fransa’dan da daha fazla alıcının katılması fuarın küresel bağlantı elemanı sektörü için ideal bir iş tedarik platformu haline geldiğini gösteriyor. 
Aralarında Zyh Yin Enterprise, Patta, Anchor Fasteners Industrial, SFE ve SRC’nin de bulunduğu bağlantı elemanı ürünleri alanındaki imalatçılar ile CCM, Chun Yu ve Jern Yao dahil mekanik ekipman alanındaki imalatçılar, bu yılki fuar ziyaretçilerinin büyük çoğunluğunun, ihracat satışlarının artmasına yardımcı olan geçerli alıcılar olduğunu belirtti. Bağlantı elemanı fuarı, mevcut pazarı istikrarlı hale getirme ve yeni müşteri kaynakları geliştirme hedefine ulaştı. Fuar, sadece Tayvan’ın bağlantı elemanları üreticileri için iş fırsatları yaratılmasına yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda sanayinin gelişmesinin de önünü açtı.
2018 Sergisi, açılış gününde düzenlenen Küresel Bağlantı Elemanı Zirvesi ve araba bağlantı elemanları temalı aktivite gibi çeşitli etkinliklere sahne oldu. Avrupa Bağlantı Elemanı Bayileri Birliği (EFDA), Oto İmalatçıları Mercedes Benz (Almanya), Vissart Europe (Fransa), TR Fastenings (İngiltere), ve QST International (Taiwan) küresel otomotiv bağlantı elemanı endüstrisini ve pazar trendlerini analiz etmeye davet edildi.
Fuar süresince Tayvan Uluslararası Bağlantı Elamanı Fuarı tedarik toplantıları gerçekleştirildi. Almanya, Birleşik Devletler, Rusya, Fransa, Brezilya ve Güney Afrika’dan ellibir ‘ağırsiklet’ alıcı 78 yerli katılımcı ile 230 görüşme seansına katılmaya davet edilmiş, 270 milyon ABD doları değerine varan bir alan ve potansiyel iş fırsatları yaratılmıştır. İlk Bire Bir İş Görüşmeleri etkinliğinde, 6 yerli üretici ve 16 başvuru ile 46 eşleştirme oturumu gerçekleştirildi.