Angor-Intools ve DIMAC Cleveland'da Geleceğin Hata Kontrol Tekniklerine Işık Tutacaklar.
Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

loader

Angor-Intools ve DIMAC Cleveland'da Geleceğin Hata Kontrol Tekniklerine Işık Tutacaklar.

Fastener Fair USA “katılınması gereken” bir etkinlik. Herşeyin bir arada olduğu ve iki gün süren etkinlik, katılımcılarını Bağlantı Elemanı Dünyasının son Yeniliklerini keşfetmeye çağrıyor. 
 
Angor-Intools, İtalyan firma Dimac ile ortaklaşa fuarda son teknolojilerini ve ürünlerini göstermenin yanı sıra tedarik zincirinde maliyet azaltımına nasıl katkıda bulunabileceklerini ve nasıl yeni, alternatif, düşük maliyetli çözümler sunabileceklerini tartışmak üzere deneyimlerini paylaşacaklar.  
 
Sn. Andrew Dreger ve Sn. Massimo Agrati ile bunlar hakkında konuştuk.
 
“Sn. Dreger, her iki firma da bağlantı elemanı sektöründe yenilikleri görev edinmiş alternatif çözüm geliştirmeye adanmış. Fuar için öngörünüz nedir?”
 
Sn. Andrew Dreger and Sn. Massimo Agrati: “Cleveland gerçek anlamda küresel tedarikçi kaynağı bulma olanağı sunuyor ve özellikle de bizim için önemli bir pazar olan ABD olarak bize Bağlantı Elemanı sektörünü tedarik zincirinin uluslararası kilit aktörleri ile iş yapma şansı veriyor”.
 
“Sn. Agrati, bu aynı zamanda Dimac’ın 30 yaş kutlaması olacak, öyle değil mi?”
 
A.D.&M.A.: “Evet, bu yıl yeni yaşımızı kutluyoruz ve şüphesiz Fuar dahilinde, müşterileri, dostları, katılımcıları sıcak karşılayacak bazı etkinliklerde bulunmayı planlıyoruz”.
 
“218 numaralı standda ziyaretçileri neler bekliyor, Sn. Dreger?”
 
A.D.&M.A.: “Her zamanki gibi şenlikli bir ortamda bir araya gelip en son kontrol ve ayıklama tekniklerini deneyimlemek. AVBC-BOX ve L-BOX gibi Dimac ile ortaklaşa geliştirdiğimiz malzeme yönetim ekipmanları, taşıma bantları ve otomatik paketleme çözümlerinin sunumunu da yapacağız”.
 
“Sn. Agrati, en son yazılım güncellemesi hakkında birkaç şey söyleyebilir misiniz?”
 
A.D.&M.A.: “Bunlar, yeni MCVx program gibi hassas optik ölçümler için, MCVx_Remote gibi uzaktan denetim ve ayıklama yönetimi için new MCVx program, ya da  Volume Plus gibi ileri tahminli şekillendirme kontrol araçları gibi çok çeşitli uygulamalar için mevcut.”
 
“Sn. Agrati, en çok satan ekipmanınız MCV1, yüksek verimli indeks ve sürekli döner tabla makinası. Bunun ABD’deki başarısını nasıl açıklayabilirsiniz?”
 
A.D.&M.A.:  “Geniş yelpazede soğuk haddelenmiş ve dönen parçaları yüksek çözünürlüklü ve ileri NDT cihazları ile kontrol ediyor ve %100 OK parçaların göstergelerini elde etmeyi garanti ediyor.”
 
Başka bir deyişle Sıfır Kusur hedefine ulaşıyor. Bu güzel sohbet biterken Sn. Agrati ve Sn. Dreger otuzuncu yıl etkinlikleri dahilinde Dimac’ın yeniden stilize edilmiş ve modernleştirilmiş MCV1 ve MCV5’in sunumunu yapacaklarını duyuruyor. 
 
“MCV1, 20 yıl önce Kalite Kontrol senaryosundaki bir dönüm noktası olmuştur,” diyen Sn. Agrati sözlerini şöyle tamamlıyor: “Dimac’ı verim ve yüksek teknolojisiyle farklı kılmıştır.
 
Performans ve kaliteyi yükseltecek bir yeni kıyafet çalışması yapıyoruz. Yüksek hızlı Edi Akım Isıl İşlem kontrol istasyonu içeren yüksek performansıyla ürettiğimiz en verimli makina
 
MCV5 cam döner tabla modeli, aynı adımları izliyor.”
 
2018’de 11 Nisan Çarşamba ve 12 Nisan Perşembe günlerini, Cleveland, Ohio’daki Huntington Convention Center’da yenilenme ve iletişim ağı kurmaya ayırın. 
 
Hakkımızda neler söyleniyor
Angor-Intools ve Dimac güvenilirliği, Sems & Specials, SEMBLEX, AIC California, CMG-Agrati Group – Park Forest ve Medina – ve ITW Shakeproof gibi ABD mükemmellik firmaları ve Kanadalı  Formnet Inc., Ready Fasteners, RB&W, Jobal Manufacturing Inc. ve Thompson Fasteners Inc. firmalarının güveni ile ödüllendirilmiş bulunuyor.