Köln 2018 Uluslararası Hırdavat Fuarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Köln 2018 Uluslararası Hırdavat Fuarı

• 50’yi aşkın ülkeden 2,700 civarı katılımcı
 
• Yeni: dZirve, sektör dijitalleşmesinin masaya yatırılması 
 
• Yeni: Genç firmalardan Start-up Köyü’nde yaratıcı iş fikirleri sunumları
 
 
4-7 Mart 2018’de kapılarını açacak olan EISENWARENMESSE – Cologne Uluslararası Hırdavat Fuarı’nda uluslararası ziyaretçiler, hırdavat sektöründeki yenilikleri ve yeni ürünleri inceleme olanağı bulacak. 
 
Alet, Endüstriyel Tedarik, Bağlantı Elemanları ile Ev Tadilat segmentlerinden 50’yi aşkın ülkeden gelen yaklaşık 2,700 fuar katılımcısının dört tam gün boyunca ürünlerini sunması bekleniyor. Bunun yüzde 80’den fazlasını yurt dışından gelen katılımcılar oluşturuyor. “Etkinlik tamamen dolmuş bulunuyor, tüm tanınmış imalatçılar temsil edilecek,” diye açıklayan Koelnmesse GmbH Operasyondan Sorumlu Müdür Katharina C. Hamma, “EISENWARENMESSE – Cologne Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın rezervasyon seviyesi önceki etkinliğin aynı dönemine kıyasla yüzde 5 artış gösterdi. Bu, bir kez daha uluslararası tüm hırdavat sektörünün öneminin altını çiziyor,” dedi. 
 
Fuar, ağ  etkinlikleri ile çeşitlilik içeren etkinlik programına sahip. Buradaki önemli bir tema, hırdavat sektörünün önünde duran bir zorluk olarak dijitalleşme. EISENWARENMESSE - Cologne Uluslararası Hırdavat Fuarı zirveyi iki günlük formatta bu temaya ayırmış bulunuyor. 
 
2018’de, Alet segmenti bir kez daha ticaret fuarının ana yetkinlik alanını oluşturacak. Gedore, Hazet, Stahlwille, Wera ve Witta Werkzeuge dahil olmak üzere 1,650 civarı  katılımcı, Hol 1’den Hol 10’a kadar el aletlerinden makine aletlerine yeniliklerini ve son gelişmeleri sunacaklar. Buna paralel olarak, Endüstriyel Tedarik segmenti de Hol 4’te yer alacak. Altrad, Gunzburger ve Patrol gibi büyük firmalar dahil, toplamda 450 katılımcı burada temsil edilecek. Pnömatik aletler, yüksek basınç temizleyiciler, kaynak ve  lehim ekipmanları, atölye ekipmanları, mağaza ve depo ekipmanları, merdivenler ve iskeleler ile iş koruma konusunda herşey endüstriyel tedarik bölümünde yer alacak. 
 
Bağlantı Elemanı ve Tespitler segmenti bir kez daha Hol 5.2’nin odağında olacak. Hermann Schwerter, Schäfer + Peters ve Prebena gibi 350 civarı katılımcı varlık göstermekle kalmayıp segmentin odağındaki yeni ürünler ve kilit konular da sunumlarda ve Forum Sahnesinde tartışılacak.