Fastener Fair Fransa 2018 Paris'te Yapılacak | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair Fransa 2018 Paris'te Yapılacak

Paris Expo Porte de Versailles 28-29 Kasım 2018’de bağlantı elemanı ve tutturma teknolojilerinde dünyanın öncü ticaret fuarları serisinin en sonuncusu olan Fastener Fair Fransa’ya ev sahipliği yapacak. 
 
Serginin Paris’te konumlanıyor olması son bağlantı elemanı ve tutturma ürünleri ve çözümlerini Fransa’nın olumlu bir ekonomik çevrenin arka planına mukabil en büyük imalat bölgelerinden birine taşımış olacak. Fransa’nın GSYH’si son üç çeyrekte %0,5 olarak kaydedildi. Fastener Fair Fransa’da sergi açacak firmalar şu sektörlerde ürün ve hizmetlerini sunacak:
 
• Endüstriyel bağlantı elemanları ve tutturmalar 
• İnşaat bağlantıları
• Montaj ve kurulum sistemleri
• Bağlantı elemanı imalat teknolojisi
• Depolama, dağıtım, fabrika ekipmanları
• Bilgi, iletişim ve hizmetler
 
Katılımcı firmalara uluslararası bir iş platformu sağlarken sergi, makina ve elektrikli ekipman imalatı, nakliye teknolojileri, mobilya, tüketim malları imalatı ve yüksek teknoloji sektörleri gibi hedef pazarlardan yönetici, mühendis ve satın almacıları ziyaretçi olarak ağırlayacak. Etkinlik ziyaretçileri arasında bağlantı elemanı uzman bayileri de bulunuyor. 
 
Fransa’nın en büyük sergi merkezi Paris Expo Porte de Versailles uluslararası etkinlikleriyle tanınıyor. Şimdilerde ciddi bir yenilenmeye giden merkez Avrupa’nın son teknoloji sergi ve konferans tesislerinden biri olmayı hedefliyor. Paris’in merkezinde bulunması, mükemmel ulaşımı, araç parkı yerleri ve geniş otel ve diğer kolaylıklarıyla Fastener Fair Fransa için mükemmel bir konumda bulunuyor. 
 
“Paris’teki bu etkinlik bağlantı elemanı ürünleri tedarikçilerine Avrupa’nın ana pazarlarında kapasitelerini göstermeleri ve markalarının tanınması için büyük bir olanak sağlıyor,” diye açıklamada bulunan Fastener Fair Fransa Sergi Direktörü Olivia Griscelli, “Bizim bağlantı elemanı sergilerimiz firmaların yeni bağlantılar kurmasına, mevcut müşterileriyle bağlarını güçlendirmesine ve işlerini geliştirmelerinde önemli rol oynuyor,” dedi.
 
Dünya çapındaki Fastener Fair sergileri serisinin bir parçası
 
Mack Brooks Exhibitions’ın bir alt bölümü olan Mack Brooks (Fransa) Ltd tarafından düzenlenen Fastener Fair Fransa, dünya çapındaki Bağlantı Elemanı sergileri serisinin bir parçasıdır. Bunlar arasında Fastener Fair Hindistan, Fastener Fair Endonezya, Fastener Fair Meksika, Fastener Fair ABD, Fastener Fair İtalya, Fastener Fair Türkiye ve bu sektörde Avrupa’nın öncü uluslararası fuarı olan Fastener Fair Stuttgart bulunuyor.