Polonya Fastener Fuarı | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Polonya Fastener Fuarı

Tek yerde BAĞLANTI – tarihteki ilk FASTENER POLAND Bağlantı Elemanı ve Tutturma Teknolojisi Uluslararası Ticaret Fuarı 
 
Polonya Avrupa’daki beşinci büyük bağlantı elemanı imalatçısı olduğu halde şimdiye dek sektör temsilcileri bir araya gelmek için bir fuar yapılmış değil. Trade Fairs in Krakow Ltd, FASTENER dergisinin yayıncısı ELAMED ile birlikte bunu düzeltmeye karar verdiler. 28-30 Kasım’da, EXPO Kraków Uluslararası Bağlantı Elemanı ve Tutturma Teknolojileri Fuarı’na ev sahipliği yapacak. Bu, şimdeye dek Polonya ile Orta ve Doğu Avrupa tarihinde duyulmuş bir etkinlik değil. 
 
Sergide en ileri endüstriyel bağlantı elemanları ve tutturmaların (vidadan somun, civata ve kamaya kadar) yanı sıra ankraj, beton vidaları ile cephe ve izolasyon bağlantı elemanları gibi inşaat bağlantı elemanları tanıtılacak. İlaveten, ileri montaj ve izolasyon sistemleri (son perçinleme araçları, sürücüleri, vida tutturma cihazları ve montaj kulpları gibi) ile bağlantı elemanı üretim teknolojileri ve depolama ve dağıtım cihazları da sergilenecek. 
 
FASTENER POLAND’ın ilki olan bu etkinlik çeşitlilik bakımından son derece umut verici: Almanya, Hollanda, İtalya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere, ABD, Tayvan ve Çin gibi ülkelerden düzinelerce firma katılacaklarını şimdiden teyid etmiş bulunuyor.  
 
Katılımcılar yeni bağlantılar kurma, sözleşme yapma, deneyim alış verişi ve Bağlantı Elemanları Kongresi’ne katılma fırsatlarına sahip olacaklar. Önde gelen sektör uzmanları arasından seçilen konuşmacılar, bağlantı elemanı uygulamalarındaki ve mevcut ilgili uzman araçlarına dair son çözümleri tartışacak. Ticaret fuarı seminerleri, atölyeler ve firma sunumları da içeriyor.