Fastener Fair ABD 2018 Konuşmacıları Çağırıyor | BAĞLANTI ELEMANLARI DERGİSİ
Güncellendi
preloader
saved
Operation Successful !

Thank you for choosing us

loader

Fastener Fair ABD 2018 Konuşmacıları Çağırıyor

Chicago, IL, 5 Eylül 2017 – bağlantı elemanı sektörü sergilerinin ABD’de ilki olan Fastener Fair ABD, sektör profesyonellerini fuarda programında yer alacak eğitim seanslarına katılmak üzere tekliflerini sunmaya davet ediyor. Bu günlük eğitim seanslarının amacı sektördeki gelişmeleri, eğilimleri, vaka anlatımlarını ve uygalanabilir çözümleri, fuarın katılımcıları bağlantı elemanı son kullanıcıları, bayiler ve toptancılar ile paylaşmak. Fuar 11-12 Nisan 2018’de, Cleveland, Ohio’daki Huntington Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
 
Fastener Fair ABD, bölgenin bağlantı elemanları ve birleşim teknolojilerine yönelik tek sergisinde imalatçıları, bayileri, tedarikçileri ve son kullanıcıları bir araya getirecek kapsamlı bir etkinlik olup en piyasadaki mevcut son çözüm ve teknolojiye birinci elden bir bakışın yanı sıra sektör uzmanlarınca geliştirilip hazırlanan üst düzey eğitim programları da sunuyor. 
 
Dünya çapında Bağlantı Elemanı fuarlarının düzenleyicisi Mack Brooks Exhibitions, fuarın, ana konulardaki oturumlar ve yeni çıkışlarla sektöre dair son bilgileri, tahminleri ve teknik eğitimi elde etmek için benzersiz bir fırsat sunmasını amaçlıyor.
Mack Brook Exhibitions, Inc. Uygulayıcı Başkan Yardımcısı Melissa Magestro,
“Fastener Fair ABD tüm bağlantı elemanı tedarik zincirinin tek fuarıdır. Bu nedenle, tüm deneyim seviyeleri, sektör odakları ve ziyeretçi segmentleri için için geniş kapsamlı eğitim seansları sunmayı planlıyoruz,” dedi.
 
Fuar, ilaveten, özellikle OEM ve son kullanıcılar ile bunların tasarım zorlukları için ayrıcalıklı teknik eğitim seansları düzenleyecek.
Bağlantı Elemanı Eğitim Enstitüsü (FTI) bu ilk segiye katılarak bağlantı elemanı ürünleri ve teknik eğitim sunacak.. FTI, bağlantı elemanı sektöründeki kişilerin teknik anlayış ve uzmanlık seviyelerini, tanınmış sektör uzmanlarınca yürütülen çeşitli eğitim programları ile yükseltmeyi amaçlıyor.  Enstitü, bağlantı elemanları ürünleri, standartları ve özelliklerine yönelik başlangıç ve ileri eğitim sunuyor.  
 
“Bağlantı Elemanı Eğitim Enstitüsü Mack Brooks ile ortaklaşa önümüzdeki Fastener Fair ABD’de bağlantı elemanı ürün eğitim seansları düzenlemekten gurur duymaktadır,” açıklamasında bulunan Enstitü Başkanı John Wachman, “Bu ilk etkinlik, bağlantı elemanı imalat, bayi ve OEM pazarından öğrencilere ulaşmamıza yardımcı olacak. Bu yeni işbirliği ile bağlantı elemanı sektörü ve kullanıcılarına hizmette birbirimizi destekleme anlamında her iki işletme birbirini tamamlamaktadır,” dedi.
 
Üzerinde durulması gereken nokta, Fastener Fair ABD, sektör profesyonellerini, bağlantı elemanı teknolojisi, inovasyon, vaka anlatıları ve çözümlere yönelik 15 Ekim 2017’ye kadar teklif vermeye çağırıyor.  Sergi, sektör uzmanları tarafından verilecek yüksek düzey eğitim ve alıştırmalara katılmaları için başta OEM son kullanıcılar, bayiler ve toptancılar olmak üzere tüm bağlantı elemanı tedarik zincirine yönelik benzersiz bir fırsat olacak.  Potansiyel konuşmacılar Konuşmacı Başvuru formu üzerinden konu ve bir özeti ile Fastener Fair ABD web sitesine başvurabilirler http://www.fastenerfair.com/usa/fastener-fair-usa/conference/technical-sessions.