topbanner


ONURFIX Kaynak Saplama Makinesi

CDİ 1502 Kaynak Saplama Makinesi ile özellikle ince saclarda işlem yapılabilir (minimum 0,5 mm). M3-M8 arası ölçülerde kullanılabilir.  Özellikle ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme (HVAC) uygulamaları için uygundur. Mikro denetleyici özelliği sayesinde hassas işlem süreleri, optimum güvenilirlik ve maksimum işletme kolaylığı sunar. 
 
CDİ 1502 Kaynak ünitesi fonksiyon izleme özeliği ile açılıştan sonra otomatik fonksiyon testi ve tüm iç sistemlerin izlenebilmesine olanak tanır. Dijital ekran özelliği, hata kodlarının görüntülenmesini sağlar. Kaynağa göre saplama çapı seçilerek şarj voltajının otomatik belirlenmesi gibi hassas ayarları yapabilmektedir. Güçlendirilmiş çelik gövdesi zorlu çalışma ortamlarına dayanıklıdır. Sıcaklık kontrollü soğutma fanı gürültü ve tozu minimize eder. C08, CA08, CI03 kaynak tabancaları ürün ile birlikte  kullanılabilir.  
 
● Rakipsiz yeni güç paketi Verimli invertör kondansatör şarj teknolojisi ile çok büyük zaman ve enerji tasarrufu (% 30 daha az enerji!)
 
● Sınıfının en yüksek çevrim dizisi ( 40 saplama / dak.)220 V şarj gerilimi sayesinde% 20 enerji rezervi
 
● Basit kullanım ve minimum ağırlık (önceki modele göre% 20 daha hafif)
 
● Sağlam ve işlevsel endüstriyel tasarım sayesinde aşırı uzun ömür
 
● En yüksek kalite ve güvenlik seviyesi
 
● IP 23 - Sınıfının mümkün olan en yüksek koruması
 
● Kapasitör kullanımı otomatik olarak kaydedilerek  kalitenin sürekliliği sağlanır
 
● Darbeye dayanıklı kapasitör bataryası - Kondansatörler cihaz gövdesine teması etmediği için kıvılcım (kısa devre) yapmaz!
 
● Soğutma kanalı - Elektronik bileşenlerin kirlenmesini önler. Makinenin P.C kartını yüksek adetli uygulamalarda ideal şekilde soğutur. 
 

Tarih : 20.02.2019