Bülte'den Yeni Ürün Tasarımlar

2018 yılında plastik donanımda en az 3 yeni ürünün çıkışını göreceğiz. 
 
Bülte Plastics, pastik koruma parçaları, plastik ve plastometal bağlantı elemanarının tasarim ve üretiminde uzmandır. 
 
Grup, ISO 9001 sertifikalı olup her sektörden müşterilere spesifik ihtiyaçlarına göre en uygun plastik çözümü sağlamada her biri önemli rollere sahip Almanya’da BÜLTE GmbH, Fransa’da  BÜLTE S.A.S ve Ingiltere’de BÜLTE Ltd.’yi kapsamaktadır. 
 
60 yıldan fazla bir süredir üstün bilgiye sahip teknik danışmanlar ve ürün uzmanlarından oluşan Bülte ekibi dünyanın her yerindeki müşterilerine deneyim ve uzmanlığıyla destek vermektedir. Kişiye özgü danışmanlık ve destek ile geniş bir standart poliyamid bağlantı elemanı yelpazesinin yanı sıra başka malzemelerle spesifik yenilikçi çözümler sunma garantisi vermektedir. 
 
Ürün grubu 30.000’den fazla referanstan, Poliyamidde geniş bir standart ürün yelpazesinden, ve ayrıca çeşitli malzemelerden yapılma spesifik ve yenilikçi parçalardan oluşmaktadır.  Rondela, vida ve somunları DIN, ISO ve NFE (metal parçalara yönelik standartlar) spesifik standartlarına yakındır. 
 
2018 yılında plastik donanımda en az 3 yeni ürünün çıkışını göreceğiz. 
• TORX başsız vida
• Torx rondela yüzü altıgen vida
• Plastilocknut ®
 
Bülte plastik koruma parçaları ve bağlantı elemanları, metal parçalara kıyasla hafiftir ve elektriği iletmez. Çok iyi termal özelikleri ve mekanik dayanımı darbelere ve gerilmeye iyi bir direnç sağlar.
 
Bülte, dünyada 140’tan fazla ülkeye hizmet veriyor ve bulunduğunuz yer ile  ait olduğunuz endüstri dalında bakılmaksızın  her ne olursa olsun ürün tasarımından bitime kadar sizin yanınızda  olabilir.

Tarih : 09.03.2018