BECK LignoLoc® Pro Tool Yenilik 2018 Ödülünü Kazandı

LignoLoc® - harmanlanmış ahşap çivi - bu yıl Kuzey Amerika’da zaten ikinci ürün fiyatı olan Pro Tool Yenilik Ödülünü (PTT) kazandı. Hem üretici olarak Avusturya’dan BECK Fastener Group hem de ABD distribütörü olarak FASCO America, ahşap çivi 
sistemi için bir ödül daha almaktan memnuniyet duyuyor.

LignoLoc® sisteminin yenilikçi gücüne ikna olan PTIA Ödülü jürisi, ahşap çiviyi “Özel Bağlantı Elemanları” kategorisinde kazananlardan biri olarak belirledi.
 
Oy veren ustaların sürdürülebilir sistem hakkında vardığı sonuç “saf ahşap bağlantılar için mükemmel bir çözüm” olmuştur. Özellikle pnömatik çakıcı ile ön delme olmadan işlem ile lignin kaynak ve korozyon direnci nedeniyle ahşap çivilerin mükemmel tutma gücü övgü aldı.
 
Pro Tool Yenilik Ödülleri, konut ve ticari inşaat endüstrileri ve bununla ilgili alanlarda kullanılan alet, aksesuar ve bağlantı elemanlarındaki yenilikleri tanıtıcı yıllık bir programdır. PTIA’nın hedefi, konut ve ticari inşaat endüstrisinde çalışma şeklimizi değiştirecek aletler çıkaran imalatçıları tanıtmak ve ödüllendirmektir. Bu ürünler, elektrikli alet, el aletleri, aksesuar ve hatta bağlantı elemanı kalabalık pazarında göze çarpmalıdır. Pro Tool Yenilik Ödülü kazanan, ya daha fazla özellik sunacak, ya da daha ergonomik, daha güçlü, daha hafif, daha hızlı, daha uzun ömürlü ya da rakiplerinden daha iyi bir değere sahip olacak.
 

Tarih : 10.12.2018