topbanner


Profesyonel Çözüm Ortağınız

PROMSİS, bağlantı elemanı sektöründeki uzun yıllara dayanan profesyonel deneyimleri ışığında faaliyetlerine 2011’de başladı. 
 
Firma, kendi alanında uzman genç ve dinamik kadrosuyla hizmet kalitesini geliştirerek iş faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. 
 
PROMSİS’in, müşteri hizmet alanları dahilinde metal komponentli üretim yapılan bir çok sektör dalında kullanılan saplama kaynağı, perçin somun aletleri, kör perçin aletleri ve bu aletlerle kullanılacak kaynak saplama, perçin somun, kör perçin, kendinden kenetli bağlantı elemanları, kafes somun, özel bağlantı elemanları gibi komponentlerde uzman teknik destek, yüksek deneyime sahip saha ve iç satış temsilcileri, hızlı dönüş, ürün teslimat kolaylığı ve danışma bulunmaktadır. 
 
PROMSİS, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bağlantı elemanı alımını kolaylaştırmak üzere kendini sürekli geliştirmektedir. Buna paralel olarak, PROMSİS’in portföyü geniş bir bağlantı elemanı stoğuna sahip olup hem yerli hem de yabancı müşterilere, en iyi kaliteyi en hızlı şekilde teslimatla uygun fiyat avantajıyla sağlar. Stok, imalatçıların son derece dikkatle incelenmesinin ve tedarikçi fabrikalara pek çok ziyaretin ardından oluşturulmuştur. 


 
Promsis kendi alanlarındaki en başarılı ve en güvenilir imalatçılarla ortaklık kuruyor.
 
Günümüzde PROMSİS, bağlantı elemanlarının bir çok sektörde çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyor ve bu bilinçle stok hacmini gün be gün arttırıyor. 


 
PROMSİS’in profesyonel ekibi, müşterilerine hazır stok ve erişimi kolay ürünlerle hizmet vermekten daima mutluluk duymaktadır. 


 
 

Tarih : 13.02.2019