topbanner


BRC BAĞLANTI “Yaylı Rondela” İmalatında Yatırımlarına Devam Ediyor

Bircan KÜÇÜK YILMAZ 

BRC Bağlantı Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti. 2009 yılında kurulmuş olup 30 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetim ve üretim kadrosuyla hizmet vermektedir.
 
Yönetim kadrosunun başında Bircan KÜÇÜK YILMAZ olup, kendisi idari işler, satış-pazarlama ile ilgilenirken, ortağı Tahsin YAZICI ise üretim kadrosunun başındadır.
 
ISO 9001:2015 kalite belgesine sahip olan BRC BAĞLANTI, özel ve standart yaylı rondela imalatında deneyimli firmaların başında gelmektedir.
 
Sayın Bircan KÜÇÜK YILMAZ “kurulduğumuz günden itibaren hedefimiz Türkiye’de Yaylı Rondela imalatın da teknolojiyi yakalamak bu adımı atmaktı, 2018 yılında yapmış olduğumuz makine yatırımı ile bunu başarmış olmanın verdiği heyecan ve mutlulukla 2019 yılında müşterilerimize daha hızlı ve zamanında teslimat yapacağız” dedi.
 
Firmalarının hedefleri arasında yurtdışı çalışmalarını başlatmak ve ihracat yapmak olduğunu söyleyen Bircan KÜÇÜK YILMAZ, yeni aldıkları makinelerle bu hedefe bir adım daha yaklaştıklarını, yaylı rondela üretimi konusunda dünyanın kullandığı teknolojiyi takip ederek bu yönde yatırımlar yaptıklarını ve bu doğrultuda yatırımlarının devam edeceğini belirtti.
 
Kuruluşlarının 10.yılında olduklarını söyleyen YILMAZ, bu yıldan itibaren tanıtım ve yeni pazarlar konusunda çalışmalarını hızlandıracaklarını, ürün gamı içerisinde yaylı rondela haricinde her çeşit standart ve özel pul, kupilya, segman, firkete satışı da yaptıklarını, tüm bu ürünleri istenilen kaplama ve özelliklerde teslim edebildiklerini ifade etti.
 
Bircan KÜÇÜK YILMAZ, BRC Bağlantı, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiş bir firmadır dedi. 
 
Firmalarının değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat politikası olduğunu, üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalıştıklarını, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

 

Tarih : 11.12.2018